Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell tárolni a hüvelykú...

Hogyan kell tárolni a hüvelykúpot? CNS nevű hüvelykúpot írt fel a doki, de mivel még sosem használtam semmilyen kúpot nem tudom hogy hogyan használjam.

Figyelt kérdés

annyi van rá írva h hűvös helyen...szobában, hűtőben hol?

köszi


2012. okt. 3. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Kúpot mindig hűtőben kell tárolni, mert a benne lévő vívőanyagok könnyen olvadnak. Pont ezért olvad el a test belsejében.

Használni úgy kell, mint a végbélkúpot, csak nem a fenekedbe kel helyezni, hanem a hüvelybe.

Tampont nem használsz? A kúpnak sem különb a felhelyezése.

Wc-n ülve, vagy ágyban hanyatt fekve is felnyomhatod. A könnyebb csúszásért bekenheted pl. Canestennel egy kicsit.

Olyan mélyre helyezd amennyire az ujjad engedi.

2012. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a részletes leírást! nem használok tampont...ja és 10db van,mindennap 1et? este? nemi élet lehet közben?
2012. okt. 3. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Általában esténként szokták a hüvelykúpot adagolni, napi egyet. Legjobb lefekvés előtt felrakni, hogy utána már ne kerülj függőlegesbe, hátha kicsit visszaszivárog mielőtt felszívódna.

Nem tudom ez a kúp mire van, de szerintem a kúra idejére szüneteltessétek a pároddal a hüvelyi szexet.

2012. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
enyhe folyásom van
2012. okt. 3. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Utánanéztem a kúpnak, ezt gombás fertőzés esetén írják föl.

Akkor pedig a kezelés alatt semmi szex, mert megfertőzheted a párodat!


Mielőbbi gyógyulást!

2012. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. okt. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!