Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmentem a dokihoz, felírt...

Elmentem a dokihoz, felírt hüvelykupot és rosszabb lett a helyzet, a másik doki azt mondta tegyem le nem jó. Milyen fertötlenítőt ajánlotok külsöleg? A kamilla jó gyuladás csökkentőnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak.
2008. máj. 13. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Kivizsgálás nélkül írt fel kúpot???

Akkor azt nyomd fel neki :-(

És menj el egy olyan orvoshoz, amelyik meg is vizsgál, és utána ad gyógyszert. Ha nem tudja, mi ütött tanyát benned, akkor pedig ki kell tenyészteni.

2008. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De megvizsgált és gyuladást talált erre írta fel, amitől rosszabb lett.
2008. máj. 13. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:

A "gyulladás" egy tünet. Erre - gondolom - adott egy gyulladáscsökkentőt: ami tüneti kezelés. Ez bejöhet, ha szerencséd van...


Az OKOT kell megszüntetni. A betegségre magára kell egy célzott gyógyszer.

2008. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Külsőleg a kamillateás borogatás is jó, de a canesten kenőcs is megszűnteti a pirosságot meg a viszketést (vény nélküli). Hüvelyzuhanyt próbáltad? Én anno a koleszban a zuhanyzóban szedtem össze rendszeresen valamit, sajna ott nehéz kivédeni ahol a kilincs is fertőző. Lehet többféle összetételű hüvelykúpot kapni, lehet rád másik alkotórész fog majd hatni.
2008. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Intim mosakodó gél? Van a dove-nak meg a niveának is, de jó a lactacid femina is. :) Savas kémhatást segítik elő.
2008. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.!!!!!!!!!!
2008. máj. 13. 16:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy kúp, sőt néha a második is problémkat okoz, fájdalmat, csípő , viszkető érzést, mert hat, és nem azért mert nem jó.

A másik doki meg miért nem írt fel akkor mást?

Ilyenkor ne jó irrigálni, mert kiölöd a kevés megmaradt egészséges bacikat is, és csak mégnagyobb lesz a baj.

Kívülről mosakodhatsz kamillával, vagy intim mosakodóval, de kezeltesd ki magad belülről is!!!

És használj ott külön kis törölközőt!

2008. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Canesten kúpot és krémet ajánlom. Mindkettőt lehet recept nélkül kapni. Mivel kúpot írt a doki valószínűleg belülről is van valami. Illetve a későbbiekben ajánlom az intim mosakodók rendszeres használatát vagy a törlőkendőkét, és néha az intim zuhany is jót tesz a belső felfrissülésnek.
2008. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a kamilla mindeképp jó, de csinálj ülő-fürdőt, hogy tudjon hatni. Tesóm barátnőjének sok gondja volt, neki az orvosa tengerisós fürdőt javasolt, jó sokat tegyél bele, lehet hogy csíp de használ tutira!!! Fertőtlenít! Lactacidot én is használom és szeretem, igaz, nincs (hál' isten) semmi betegségem de felfrissít , szerintem nagyon jó!
2008. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!