Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek meg fog jönni, vagy?

Szerintetek meg fog jönni, vagy?

Figyelt kérdés
Na, szóval: A menstruációm már 12 éves korom óta megvan. (Most 14 vagyok.) Az első kettő normális volt, sok volt, majdnem a 28. napra jött meg. De ezután elmúlt, és csak barnás-piros folyásom volt, ami egy kicsit hasonlított, a menstruációm enyhébb napjaira. Rögtön elmentünk anyuval a nőgyógyászhoz, aki eleinte nem adott semmit, mert azt mondta, hogy ez teljesen normális ebben a korban, még nem állt be, és adott menzesznaptárt. Oké, kb. 5 hónapig vártunk a nagy csodára. És a nap minden napján jött egy kis közepes mennyiségű vér. Pont annyi, amennyi még nem zavar. Tehát nem ömlött. Aztán a nőgyógyász adott egy hormongyógyszert, amit szedtem. De ettől rosszul lettem, elájultam, annyi vért veszítettem. Ez után még 2-szer volt rendszeres a menstruációm. Ettől kezdve azonban várunk arra, hogy beálljon... Azonban három hete nincs semmi vérzés. Nagyon megörültem, hátha most beáll (két év szenvedés után kéne is...) De azonban kicsit félek is, mert egy kicsit a terhesség tüneteit is produkálom, holott nem voltam még fiúval soha. Tudom, hogy nem vagyok terhes... De már arra is gondoltam, hogy mondjuk a fürdőben történt valami. Oké, emiatt lehet hülyének nevezni, de akkor is parázok. Fáj egy kicsit a hasam, a fejem, ideges vagyok, feszült... Lehet, hogy végre meg fog jönni!? 14/L
2012. okt. 6. 19:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy fehér folyásom van.
2012. okt. 6. 19:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj másik nőgyógyászhoz, aki rendesen meg is vizsgál.
2012. okt. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!