Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orr vérezhet hormonális...

Az orr vérezhet hormonális problémák miatt? Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, hogy az orr esetleg hormonilag is vérezhet-e, nem csak azért, mert mondjuk valaki épp náthás, sokat fújja az orrát, vagy egyszerűen csak vékonyabbak az orrerei. Vagy a hormonok ebben nem befolyásolhatnak semmit?

Csak normális választ adjatok, lécci! Köszönöm!



2012. okt. 7. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hormonális behatástól jelentkezhet orrvérzés, gondoljunk csak arra, hogy terhes nőkben gyakran előfordul, hogy elered az orruk vére
2012. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

magas vérnyomás.

Gondolj arra hogy a terhes nőknek a vérnyomásuk emelkedik meg, nem a hormonok okozzák....akkor tele lennél női hormonnal fiú létedre, vagy az a fiú, akinek elered.

2012. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36 hetes terhes vagyok, és egyetlen egyszer sem mértek magas vérnyomást, mégis visszatérően vérzett az orrom, érdekes. A doki szerint az ösztrogének vizet tartanak vissza, emiatt ödémásak a nyálkahártyák testszerte, ezért törékenyebbek az erek, könnyebben van hajszálérrepedés és vérzés!
2012. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kettes: nyilván a kérdező hímnemű, és azért ír a nők egészsége kategóriába
2012. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt ne mondjátok, hogy elvizesedést csak női hormonok okozhatak :D :D
2012. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég ki mondott ilyet??

Csak konkrétan a kérdés nem arról szólt, hogy magas vérnyomás okozhat-e orrvérzést, vagy mi más okoz még, hanem az volt a kérdés lényege, hogy hormonálisan lehet-e!


Én értem, hogy jó kötekedni másokkal, de legalább előtte alaposan olvasd el a kérdést, talán sikeresebben kötekedsz legközelebb:)

2012. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


De egyébként igen, a 97%-os válaszolónak igaza van,köszönöm.....lány vagyok és tényleg csak annyi érdekel, hogy hormonálisan is lehetséges-e az orrvérzés! :)

2012. okt. 7. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!