Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja késik nincs más...

8 napja késik nincs más tünetem a menstruáció elmaradásán kívül. Terhesség a lehetséges oka?

Figyelt kérdés

2 éve hagytam abba a fogamzásgátló szedését és azóta orvosról orvosra jártam hogy rendbehozzák a ciklusomat.Szedtem clostiblegytet 6 hónapig augusztus óta nem szedem.(az orvos peteérés hiánya miatt kellett szednem,itt meg kell még jegyeznem hogy nem lettem terhes)

Szeptember óta járok gyógymasszázsra azóta rendes volt a ciklusom. Most párommal nem védekeztünk és belém ment...nem jött meg a várt menstruációm.Hormonális probléma miatt lehet vagy terhesség??

Nincsen semmilyen terhességi tünetem.Még nem voltam terhes 23 éves vagyok.Mikor mutat ki a teszt biztosat?Lehetek terhes


2011. dec. 30. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után már halálbiztosat mutat. Csinálj egyet, akár már ma este, nem kell reggelig se várni. Akarsz most babát egyébként?
2011. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
simám lehet terhesség nekem sem volt semmi tunet.
2011. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A teszt most már biztosat fog mutatni, érdemes lenne csinálni egyet. Ezt így látatlanban nem lehet megmondani, hogy baba vagy ciklusprobléma, de egy teszttel előrébb fogsz jutni.
2011. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló tényleg semmilyen tüneted nem volt?
2011. dec. 30. 18:10
 5/11 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van és soha nem volt semmi tünetem. Csinálj tesztet, más nem tudja megmondani úgysem.
2011. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, hogy terhes vagy, ilyenkor már bármelyik teszt bármikor kimutatja, úgyhogy bátran tesztelhetsz. Persze lehet más oka is a késésnek, de az sem mérvadó, hogy nincs tüneted. Nekem az egyiknél elég hamar jelentkeztek a kellemetlenségek,kb. az elmaradt mensi időpontjától, de a másiknál nem volt semmi, csak 7-8. héttől minimális émelygés. Szóval tesztelj, az a tuti. Drukkolok! (Már ha szeretnél most babát)
2011. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1vagyok. ILyenkor még nincs semmi tünet, az később jön.
2011. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem anno hétfőn kellett volna megjönnie,csütörtökön még semmi,ekkor teszteltem,és egyértelmű pozitív volt.Azóta is növekszik bennem,a 8 hetes kisbabám. :D
2011. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még mindig én vok,és nekem sem volt más tünetem,na azóta van,éhség,fáradtság,de az elején tényleg semmi más nem volt,csak egyszerűen nem jött meg,és kész.
2011. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válszokat:) teszteltem es negativ lett most azert örülök neki még várhat a baba:)
2011. dec. 30. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!