Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség? Petefészek gyulladá...

Terhesség? Petefészek gyulladás? Felfázás? Mire utal az átlátszó folyás és a bal oldali szúró fájdalom a medencével egy síkban közvetlen mellette?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok. Ezen a héten vízszerű folyásom volt, ami eddig nem volt jellemző, és elég nagy mennyiségben. Ez már abbamaradt 1-2 napja, most a bal oldalamon a medencecsont környékén oldalt szúró, nyomó fájdalom. Volt már valakinek ilyen? Mire utalhat?

2012. okt. 7. 17:20
 1/7 anonim válasza:
100%
El kellene menned orvoshoz, az a biztos...
2012. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van egy megbízható orvosom , aki perpill szabin van..:/ ezért gondoltam, hogy valaki valami jó tanáccsal ellát, azért mindenesetre köszönöm!
2012. okt. 7. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a távolból nem lehet megmondani,hidd el(pedig én eü-s vagyok).Bármi lehet az általad felsoroltakból.
2012. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyenkor amúgy mi történik? Csak egy ultrahang?
2012. okt. 7. 20:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Terhességnél lehet átlátszó vízszerű folyás? Valamint még ovulációra gondolok..
2012. okt. 7. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rendes vizsgálat,tapintás,ultrahang.Nézd,valószínűb valami gyulladás vagy/és felfázás,de semmi nem kizárt.Mindenki egyedi,ezért nem lehet az ilyen kérdésekre távolról válaszolni.Saját tapasztlatom,hogy nekem felfázásnál szokott fájni a petefészek környéke,de volt már olyan gyulladásom folyással,amikor az egész alhasam fájt.Terhes még nem voltam,de szerintem semmi nem kizárt,mivel mindenki egyedi,mint már írtam,de inkább tippelnék az első 2-re,viszont a tipp az csak tipp marad.
2012. okt. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A mai tapasztalat hogy a szúrás teljesen elmúlt viszont egész délelőtt felvoltam puffadva. Így esetleg valami konkrétabbat?

1 hét lezajlása alatt : vízszerű folyás nagyobb mennyiségben -> petefészeknél szúrás -> puffadás

2012. okt. 8. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!