Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki megtudná mondani mi...

Valaki megtudná mondani mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Ha a barátommal lefekszünk folyamatosan fáj ahogy mozog,mintha nem is tudom kifejezni mennyire fáj. Óvszer nélkül szexelünk mert fogamzásgátlót szedek.

Utána néztem a nászúti hólyag hurutnak(felfázás) mert barátom arra tippelt,el akarok menni a nőgyógyászhoz de gondolom megkérdezem itt az embereket. Előre is köszönöm!


2012. okt. 7. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez állandó,akkor mindenképp meg kell említeni az orvosnak.Viszont nem mindegy az sem,mióta élsz szexuális életet,mert ha az elején vagytok,akkor normális,hogy akár az első hónapokban is fájhat.Viszont okozhatja gyulladás is.
2012. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
8 hónapja hogy együtt vagyunk és csináljuk is..(: bár így havonta 12-20-szor csináljuk. lehet ettől nem?
2012. okt. 7. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem az önmagában nem feltétlenül indokolja,de nem kizárt.Mivel mindenki egyedi...Esetleg ha óvszert használnátok,valószínűbb lenne,kidörzsöli,azért...de nem írtad,konkrétan milyen a fájdalom.a nyálkahártya fáj vagy úgy alapjában az egész?

Szerintem orvost mindenképp fel kell keresned,mert ezt a távolból nem lehet megállapítani.

2012. okt. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!