Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van a kezdeti klimaxra valami...

Van a kezdeti klimaxra valami jó szer?

Figyelt kérdés
Azt hallottam a a szója jó,de szeretném tudni kinek mi vált be.Annyiféle gyógyszer gyógynövény van,de nincs felesleges pénzem mindent kipróbálni. Köszi.

2012. okt. 8. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

en nem klimax miatt kerestem ra ezekre, nekem hormonzavarom van a ferfihormonok javara, szoval kb ugyanaz kell ra mint a klimaxra. direkt hivatalos orvosi publikaciokat kerestem errol, itt van egy pl:

[link]


ebben ir a réti lóheréről es szójáról hogy mindkettő hatásos, de az előbbi jobbnak bizonyult. en megvettem mindkettot, a szoja izoflavonidot szedek mar kb 2 hete, nekem hatasos volt, nem volt migrenem menzesz elott pedig mindig van, es a pattanasaim is mulnak. a lohererol meg nem tudok mondani semmit mivel tegnap kezdtem, de remelem jo lesz.


kb 300 mg szojat szedtem egyebkent naponta, errol is olvastam egy orvosi kiserletet amiben azt irtak hogy napi 900mg-ig biztonsagos a szedese.

2012. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak? Feszültség, vagy rendszertelen vérzés, stb...?
2012. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha van petefészked akkor E vitamin.

kúraszerűen évente kétszer alkalmazható max, háziorvos írja fel, napi egy szem elég.

2012. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Néha erős hőhullám a hajam kezd elvékonyodni a mellem sem olyan tömött feszes,hangulat változás. Viszont a menzesz mindig időben jön meg.Egyre több ránc és karika.
2012. nov. 28. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Klimovit kapszula és a hajadra a Viscoderm gyöngy szedése csökkentheti a tüneteidet.
2012. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hajra Bioclin hajhullás elleni étrendkiegészítő tabletta, menopauzára Fitormil étrendkiegészítő tabletta. hosszú idők tapasztalata kellett mindkét termék megtalálásához, de már nem cserélném le.
2014. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!