Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Belara fogamzásgátlótól az...

A Belara fogamzásgátlótól az első levélnél végig pecsételő vérzésem volt. Nektek volt már ilyen? És ez természetes?

Figyelt kérdés
Belara fogamzásgátlót szedek, és az első levelet végigszedtem, és végig pecsételő vérzésem volt, aztán miután befejeztem rá 3 napra megjött rendesen, és tegnap kezdetem megint a gyógyszert szedni, a 6. napnál tartok, és még mindig pecsétel egy kicsit. Mit tegyek, ha nem múlik el megint? Nektek volt már ilyen? Mert én olyat is hallottam, hogy ez az első levélnél természetes, mert ember függő, és lehet, hogy nekem így állítja be.

2012. okt. 9. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ideje lenne elolvasni a betegtájékoztatót!
2012. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez tök normàlis jelenség. Tényleg rà van írva a papírjára. Ha kifelejtesz egyet, akkor is lehet
2012. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!