Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek e terhes?

Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
Augusztusban volt meg utoljára,szeptemberben nem jött meg.de eddig is úgy volt hogy 2 havonta menstruáltam.utóbbi 1 hónapban többször megujjazott a barátom,de nem tudom hogy volt e az ujján sperma. már kb 2 hete érzékenyebb vagyok mint voltam,sok mindenen elsírom magam vagy ideges leszek. szerintetek? van esély arra hogy terhes vagyok? nem volt több mint ujjazás.
2012. okt. 9. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Olyanról még nem hallottál,hogy nőgyógyász és terhességi teszt????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Ha csak 2 havonta menstruálsz,már rég el kellett volna menned orvoshoz,mert ezt nem normális.

A szexhez van eszetek,de ahhoz már nincs,hogy kicsit utána olvassatok dolgoknak,még mielött tényleg terhes leszel.

Szégyeld magad.

2012. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Gondolom 15-nél több nem lehetsz! -.-"

Terhességi teszt, vagy irány a nőgyógyász. Sok eszed van, a barátoddal együtt!

2012. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne avval törődjetek hogy hany eves,ez egy olyan oldal ahol feltehetsz kerdeseket,es nem kell ezert oltogatni,kerdezett valamit szepen,normalissan..nektek sem kell bunkon vissza irni.. es szeritem is menny el dokihiz vagy vegyel tesztet:)
2012. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!