Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hajam egyre jobban elkezdett...

A hajam egyre jobban elkezdett hullani az elmúlt, kb.1hétben. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Amúgy is hullik a hajam, de vhogy most jobban.. mik okozhatják, a hajhullást ( mindig kitudok húzni pár szálat még ha előtte jött is ki ).
2009. aug. 5. 21:31
 1/8 anonim válasza:
ha régóta keveset eszel (anorexiás vagy pl.)
2009. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok,nem tudtam még rájönni mitöl lehet. De hallottam hogy egy rossz fog miatt gyakran elöfordulhat ilyesmi.Vagy esetleg máshol a szervezetedben gyulladás lehet,az is okozhatja.
2009. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az utolsónak teljesen igaza van. Fogtól a leggyakrabban, valamint stressz, nekem pl vizsgaidőszakban hullott marékszám...
2009. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen!Elsőtől kérdezem.Hol olvastad hogy keveset eszik??Én nem látok ilyet sehol!

Én sörélesztő kapszulát szedtem rá!1-2 hónap szedés után szépen rendbejött, és még a bőröm is szép lett tőle!

[link]

2009. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

neem,sehol nem olvastam,csak azt kérdezte,hogy mitől lehet...és attól lehetséges hogy hullik a haja,ha keveset eszik.

első voltam^^

2009. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is a stressz okoz néha ilyet.

hajmosás után dörzsölj a fejbőrödbe teafaolajat! félelmetesen beindítja a hajnövekedést.

2009. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban a stressz okozza, nekem anno érettségi előtt kezdett, akkor is minimálisan, de látszódott, hogy nálam ez nem normális. A hajhullással a szervezet a vitaminhiányt jelzi, ami bekövetkezhet extrém stressz hatására is. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt és az ételeket te magad készítsd el, ha eddig esetleg félkészen vagy készen vetted volna és meg fog szűnni a problémád. Amennyiben nem múlik, tehát ezek hatására sem javul, akkor érdemes endokrinológushoz fordulni, vagy akár házi orvoshoz.
2009. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok túl hajhullós de volt egy időszak amikor nagyon nagyon elkezdett hullani aminek kezdetben örültem is hiszen nagyon sok hajam van. A fodrászom azt mondta h nő helyettük másik mert ez vmi olyasmi h felfrissíti magát időközönként. És valóban nemsokára észrevettem a sok sok rövid kis hajszálat ami rohadtul idegesített mert égnek álltak amíg meg nem nőttek:-)
2009. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!