Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nők! Asszonyok! Ti...

Lányok! Nők! Asszonyok! Ti mit csináltok ez ellen?

Figyelt kérdés
kb 1-2 éve menzesz görcsöm elviselhetetlen.. gyógyszer nem használ, még csak nem is enyhíti a fájdalmat.. :S általában, ha havibajom van, akkor elől-hátul-alul-fent fájok..sőt még néha a lábam is fáj,zsibbad + még a hasam is görcsbe van, enni ilyenkor nem tudok, elég sokszor fordul elő, hogy hányok.. :SS nektek mi veszi ki a görcsöt?? mert már nem bírom.. :SS mit tudnék ez ellen tenni?
2012. okt. 10. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

voltál ezzel dokihoz? lehet hogy ő jobban tudna segiteni.

én tablettát szoktam bevenni, de szerintem ez Magyarországon nincs, vagy lehet, hogy más néven fut.

2012. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sürgösen menj orvoshoz, mert ennek sok komoly oka lehet, amit kivizsgálással és utána megfelelö kezeléssel meg lehet szüntetni.
2012. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

próbáld ki, igyál tonikot, vagy gyömbért, vagy kinin tartalmú italokat. Hátha segít.


22/l

2012. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál, nem talált semmit.. azt mondta, talán attól, lehet hogy hátrahajló a méhem ( vagy valami ilyesmit mondott) és, hogy nehezebben tisztulok és attól görcsölhetek ennyire.. :S
2012. okt. 10. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a mozgást javasolnám, bármennyire is nem lesz hozzá kedved ilyen állapotban. Egy séta vagy egy könnyű otthoni torna javít rajta, nálam bevállt.
2012. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a fogamzásgátló tabletta segített.


Ezen kívül csak a görcsoldó injekció. Dehát nem hívhatom ki az ügyeletet 4 napig napi 2-3x.

2012. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 3 évig próbálkoztam, mindent kipróbáltam a gyógynövényektől kezdve a homeos szereken át a kemény gyógyszerekig, de semmi nem segített csak a fogamzásgátló. >( Amikor nem szedtem 3 napig haldokoltam.
2012. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!