Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet vkinek barna folyása?

Mitől lehet vkinek barna folyása?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy lehet ciszta, és terhesség.. Többet nemtudok.. Aki tud vmi tippet írjon légyzi!

pénteken kezdődött(3napja..) 1 szeretkezés után...soha nem volt még ilyenem...kétségbe vagyok esve..zavar is meg minden.. ma kértem időpontot nőgyógyászhoz.. de kiváncsi vagyok h ti mit mondtok.. mitől lehet? stb.


2008. máj. 19. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyenem mikor már gyenge volt az addig megszokott gyógyszerem, a szervezet így jelezte. Kaptam másik bogyeszt, azóta no problem. Nyugi
2008. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éveken át jártam a nögyógyászokat,barnás folyással.Mindig fogamzásgátlot cseréltek,de a panaszom nem mult.Volt vérvételem hormonra ami tökéletes volt.Meguntam abba hagytam a gyogyszer szedését,és még igy sem mult el.Elmentem kb.már az 5.orvoshoz,aki egyszerüen azt mondta szedjek folsavat.ELMULT.Semmi szervi elváltozás nem volt,nem volt ciszta,nem voltam terhes és nem tudtak segiteni.Bár az egyik barátnömnek is volt makacs barnás folyása,neki polipja volt.Mindenképpen menj orvoshoz,igazán csak ö tud segiteni.
2008. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszy szépen a válaszokat! Ma elmult 1ébként, remélem nem is lesz smemi. Amugy nemsoká meek dokihoz ez miatt is meg gyóccert is szeretnék iratni és azért is.
2008. máj. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!