Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők. Nektek sima a...

Lányok, nők. Nektek sima a nagyajkak belső felülete?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, nekem pici mirigyek(?) vannak rajta, amik néha be is gyulladnak, és ki lehet nyomni mint egy kis pattanást. Mivel régóta van, és sosem láttam, hogy más nőnek milyen ezért fel sem merült bennem, hogy ez talán nem normális. De lehet hogy ez egy fertőzés ami sok-sok éve megvan?


Köszönöm a válaszokat előre is! 22/L


2012. okt. 11. 12:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Még nem jártál nőgyógyásznál?
2012. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Még nem, de ha már itt vagy és lány, akkor leírhatnád, hogy neked mi a tapasztalatod. :)
2012. okt. 11. 13:09
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem sima, semmi mirigy, semmi kinyomás.
2012. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az nem jó hír.. Vagyis csak nekem nem az. Köszönöm. Lehet hogy ideje lesz meglátogatnom egy nődokit. Nem hittem volna, hogy fertőzésem van.
2012. okt. 11. 13:18
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne tüneted, sosem mennél nőgyógyászhoz?
2012. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Ez teljesen normális. Olyan, mint a szem alatti gríz, apró zsírmirigyek a bőr alatt. Ha nem viszket, nincs rossz szaga, akkor nincs semmi baj.
2012. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
Be is gyulladnak neki, az már baj...
2012. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Csak ritkán gyulladnak be, nem sűrűn. És tisztálkodom rendesen, figyelek az egészségemre, de nőgyógyászhoz még nem mentem, mert nem éreztem szükségét. Tudom, kell, fogok is menni.. De köszönöm annak aki a kérdésre válaszolt.
2012. okt. 11. 14:06
 9/22 anonim ***** válasza:
Tényleg ideje lenne nőgyógyászhoz menned, mert lehet, hogy teljesen ártalmatlan dolog,- remélem igazam van,-de biztos választ csak orvos tud adni! Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre! :)
2012. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
El fogok, köszönöm, de kedves vagy :) Neked is minden jót! :-)
2012. okt. 11. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!