Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is elkezdett nőni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is elkezdett nőni a borotvától a szőrzete a nagyajkak belső felén is? Illetve a bikinivonaltól 3ujjnyira a lábán is?

Figyelt kérdés
:( nagyon el vagyok keseredve, a nagyajkaknál is használhatok gyantát?melyiket ajánljátok és hogyan kell használni?
2011. máj. 1. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Borotvától ilyesmi nem alakul ki. az csak a szőrszál végét vágja le, újabb szőrhagymákat nem növeszt.

Azok a szőrszálak már előtte is ott voltak csak nem vetted észre mert nem szúrt mikor nőtt ki.

2011. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kétlem h a borotvától lenne. Én is borotválom és nem nő a combomon. Csak ott ahol eddig is.

Én nem tudnék gyantázni, magamnak béna lennék, másnak meg nem mutatom meg a nunusomat.

2011. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne keseregj, egyre több fiúnak tetszik a szőrös punci!

Mindenhol csak a kopaszat látni, már uncsi!

Neked dús szőrzetetd van, ezek szerint a bikinivonal neked sokkal dúsabb szőrzetben, de hidd el sok férfi számára az izgató, nekem pl nagyon!

:D

28F

2011. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem a borotvától nő, amúgy is nőne, a belső felén csak azért érzed, mert ahogy nő vissza, úgy szúr.

kellemetlen, ez van.

én csak borotválom, szerintem az már mazochizmus kategória, ha valaki ott is gyantázni akar...:D nyugi, no para.:D

2011. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem szőrös egyébként, mert borotválom. azért tettem fel a kérdést mert kb 6éve borotválom, és az elején nem volt igy:(
2011. máj. 3. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Oh, tehát nem vagyok egyedül!

Engem az, hogy a nagyajkamon beljebb is szőrösebb lett, nem is az zavar, mert leborotválom és kész, nincs nyoma.

Csak az van, amit te is írtál, h a bikinivonalnál, mellette a combhajlatomnál is szőrös, a redőbe. És mivel itt roh.adt érzékeny a bőr, elég durcán kipattog, begyullad. Így strandra sem merek elmenni. :(

2011. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
en merek....csak eleg csunya az epilalastol:(. a kesobbiekben hatha osszejon egy vegleges szortelenites...nagyon jo lenne:(
2011. júl. 21. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!