Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én nem értem ezt az új...

Csak én nem értem ezt az új mániát?

Figyelt kérdés

Az emberek miért ilyenek? Bizonygatják, hogy menjen mindenki női nőgyógyászhoz, mert ő mindent tud a női testről. A férfiak talán nem? Ők talán nem könyvből tanultak szinte mindent? Nem hinném, hogy egy női nőgyógyász átélte a kóros folyástól kezdve a vetélésig mindent. Mert kb. ez jön le az érvekből, hogy mert ő mindent tud, hogy mi zajlik a női testben.


Én úgy tartom az orvos, az orvos, teljesen mindegy a neme. Legyen akár nő, akár férfi, mindegyik nemnél lehet teljesen bunkó orvos empátia nélkül.


2012. okt. 11. 15:31
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek veled. Engem is kezd idegesíteni a kedves 74%-os kollegina megrögzött és már-már elmebeteg kampánya a női nőgyógyászok mellett.
2012. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Kedvencem, hogy szerinte jobb terpeszteni egy nő előtt. Mégis mitől lenne jobb?
2012. okt. 11. 15:35
 3/43 A kérdező kommentje:
Jahm, és miután elmagyarázom, hogy hülyeséget ír, még megkapom, hogy biztos férfi vagyok, aki perverz, és ezért védem a férfi nőgyógyászokat :D:D
2012. okt. 11. 15:36
 4/43 anonim ***** válasza:
65%
nálunk, mindenki a férfi nőgyógyászokat dicséri, mert a női dokik durvábbak. Én is férfihez járok és nagyon meg vagyok vele elégedve, a barátnőm folyton panaszkodik, hogy az övé(női) nagyon piszkálós és folyton arra utal , hogy tuti kurv...kodik.
2012. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon jó kérdés ez! :) Ez csak egy válaszoló mániája. De kezdem azt hinni, hogy valami óriási lelki trauma érte őt egy férfi miatt. Neked van igazad Kedves Kérdező! Nem a nemén múlik, hogy ki milyen orvos, hanem az emberségén és szakértelmén! Az a lényeg, hogy kedves legyen, megértő, profi szakember, és bármit meg lehessen vele beszélni. Az pedig nagy marhaság, hogy egy női nőgyógyász ugyanazt élte át, mint a betegei, hiszen mindenki másképp reagál bizonyos dolgokra!!!
2012. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
55%

"Jahm, és miután elmagyarázom, hogy hülyeséget ír, még megkapom, hogy biztos férfi vagyok, aki perverz, és ezért védem a férfi nőgyógyászokat :D:D"


Valóban ezt csinálja és a legbosszantóbb benne az, hogy a kislányokat már ezzel stresszeli az első alkalommal. Az a baj, hogy fel sem fogja milyen károkat tud okozni ezekben a gyerekekben.

2012. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem , ahogy minden más, ez is emberfüggő. Biztos van jó női és jó férfi nődoki. Általánosítani nem lehet.
2012. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
49%
A 15:47-es vagyok. Ezzel tényleg óriási károkat okoz az először nőgyógyászhoz készülő lányokban, mert azt próbálja burkoltan beléjük sulykolni, hogy az összes férfi nőgyógyász perverz, aki csak a kislányok puncijára kíváncsi!
2012. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
67%
Megint a 15:47-es vagyok. Amikor egy kislányt szemérmességre nevelnek, akkor úgy kellene nevelni őket, hogy az orvosnál ne féljenek levetkőzni a vizsgálathoz, mert semmi rossz nem történik velük, csak meggyógyítja őket a doki. Így akkor sem fogna félni, ha egy férfi orvos előtt kell levetkőzni.
2012. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
*fognak.
2012. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!