Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami bajom?

Van valami bajom?

Figyelt kérdés

6 hónapig szedtem symicia fogamzásgátlót. Elég komoly érzelmi változásokat éltem át. Az utóbbi 2-3 hónapban azt tapasztaltam, hogy fájdalmas a szexuális együttlét a párommal, és egyből utána erősebb folyásom van, néha véres (halvány rózsaszín, barnás). Elmentem nőgyógyászhoz, meg sem vizsgált, csak a tünetek alapján ajánlotta, használjam a lactofeel hüvelygélt. Egy hétig használtam, és akkor már közben is tapasztaltam kevesebb mennyiségben ezt a véres folyást. Ja, és eközben már úgy döntöttem nem kezdem el az újabb csomag fogamzásgátlót, inkább abbahagyom. Aztán, az utolsó 2 napban, miután együtt voltam a barátommal, eléggé megduzzadt a csiklóm, és fájt. Sajnos, várnom kellett jó pár napig, míg a nőgyógyásznál időpontot kaptam. Addig kipróbáltam pár természetes gyógymódot, cickafark-teafaolajos ülőfürdőt. Elmentem hát a nőgyógyászhoz, addigra megszűntek ezek a panaszok, megvizsgált...azt mondta jelenleg semmi bajom nincs.

Nos, azóta (ez két hete volt kb.) már nem fájdalmasak az együttlétek, nincs utána folyás. Csupán annyi, hogy volt hogy néha enyhe viszketést éreztem, és egy kicsi fehér kis dudor alakult ki a szeméremdombomon, Ami 10 perc múlva eltűnt...teafaolajjal kentem be. Úgy gondolom, szőrtüszőgyulladás lehetett, néha érztem szúrós érzést. De már ez is elmúlt azóta, hogy olvastam intim borotválkozás után, tanácsos pl. hintőport használni. Nemrég megjött, és csupán előtte pár nappal volt csak kis véres-barnás folyásom. Szerintetek lehet valami komolyabb bajom amit esetleg elkerülte a nőgyógyász figyelmét? Vagy csak ráparázok, és túl aggódom? Olvastam arról, hogy méhszájseb is lehet, de azt csak észrevette volna a nőgyógyász, nem igaz? Amikor vizsgált, nem éreztem fájdalmat. Nem tudom mi tévő legyek, menjek vissza? Az utóbbi időben elég sokat voltam, de úgy gondolom, nem vitték túlzásba az alapos kivizsgálást.



2012. okt. 11. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Másik nőgyógyász?
2012. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

kérdésre mióta válaszolunk kérdéssel 68%os monnkey? :SS

nem értem hogy a p-be van neked 68%od amikor ez egy rohadt használhatatlan válasz. sőt nem is válasz hanem kérdés!!

2012. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahova járok, ott több nőgyógyász rendel...
2012. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második, te mit nem értesz a _válaszomon_?
2012. okt. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mubby23 válasza:
nem minden nőgyógyász veszi észre a méhszájsebet ezt tapasztalatból mondom, mert én ezen átestem. keress másik nőgyógyászt
2012. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!