Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hangulatingadozás menstruáció...

Hangulatingadozás menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

Egy héttel mielőtt megjönne tiszta depis leszek mindig egy-két napra....mit lehetne ez ellen csinálni?

Nagyon rossz...mindenen kiborulok, sírok, stb....



2012. okt. 11. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg hisztis vagyok.. a férjem mindig kérdi, hogy na, meg kell jöjjön?
2012. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is....
2012. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a premenstruációs szindróma egyik tünete. Sajnos teljesen normális jelenségnek számít.


"Mivel nem találták még eddig a PMS-t kiváltó oko(ka)t, a probléma kezelése nem egyértelmű. Sokak számára bevált, ha követik a következő tippeket:


Lehetőleg ne fogyassz édességet, ne igyál koffeintartalmú italt, se alkoholt!

Vegyél magadhoz minél több fehérjetartalmú ételt (babot, húst) és szénhidrátot tartalmazó tésztaféléket, kenyeret!

Ne cigizz!

Hetente legalább háromszor végezz testmozgást!

Szedj vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmazó étrend kiegészítőket ( B6 és C-vitamin, kálcium és magnézium).

Léteznek még a PMS tüneteit csökkentő gyógyszerek is, például a fogamzásgátlók is rendelkeznek ilyen hatással. Beszélj a háziorvosoddal a lehetséges alternatívákról."

2012. okt. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Léteznek még a PMS tüneteit csökkentő gyógyszerek is, például a fogamzásgátlók is rendelkeznek ilyen hatással.


Na ez pl vicces, mert én pont inkább azóta érzem, hogy ilyen van, mióta szedem a bogyókat...

2012. okt. 12. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!