Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még mindig nem menstruálok....

Még mindig nem menstruálok. Ez normális?

Figyelt kérdés
November 1.-én lesz 1 éve, hogy szültem, még szoptatok és tisztában vagyok vele, hogy vannak nők akik amíg szoptatnak nem menstruálnak, de már 1 év telik el, ez nem baj?

2012. okt. 10. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ez pont egy olyan kérdés, amit nem itt kellene feltenned, hanem a nögyógyászodnak.
2012. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudtommal ez egy olyan oldal ahol bármilyen kérdést fel tehetek :P :) És gondoltam vannak hasonló nők akik ilyen helyzetben vannak és leírják tapasztalataikat. Mivel van egy 1 éves fiam és bejöttek a rossz idők valószínű, hogy minden kis apróságért nem akarok dokihoz járni :)
2012. okt. 11. 07:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg igazad van, itt kérdezni lehet, de ilyen kérdésre millió válasz lehetséges a terhességtöl a komoly betegségekig, eldönteni CSAK orvosi vizsgálattal lehet, hogy NÁLAD mi az oka.

Mellesleg nagyon sok nönek megjön a menzesze szoptatás alatt is, ez nem feltétlen elég magyarázat erre.

2012. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lehet, hogy terhes vagy megint, de egy közeli rokonnak petefészekrákja kezdödött igy, és csak egész véletlen derült ki. Mindenki azzal nyugtatta, hogy amig szoptat, nem lehet menstruációja, de aztán csak addig idegesitette a dolog, hogy elment orvoshoz, szerencsére még idöben, mütéttel meg kemoval sikerült rendbehozni.


SZóval ugyan valószinü, hogy nem ennyire komoly, de jobb lenne, ha felkeresnéd a nögyógyászodat.

Az egy éves gyerek már nem annyira kicsi, hogy ne tudnád rövid idöre másra otthagyni.

2012. okt. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!