Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van sokszor légszomjam...

Mitől van sokszor légszomjam nyugalomban?

Figyelt kérdés

lehet a túlsúlytól? (+30kg)

ugye nem halok meg? sokszor ammikor eszem (valami szárazat) úgy érzem nem tudom lenyelni és sokszor megis akad a torkomon. de ha nincs a számba semmi és csak a nyálamat szeretném lenyelni, akkor se tudok néha.

aggaszt.

segítsetek!

17/L


2012. okt. 11. 17:38
 1/2 tetris ***** válasza:

Ezek a nyelési gondok lehetnek pszichés eredetűek is. Azt mondják, így üzen a test. Talán van valami olyan az életedben, amit nem vagy képes elviselni, lenyelni. Ennek fizikai kivetülése is lehet a nyelési nehézség.

A légszomj is lehet pszichés eredetú, de ha túlsúlyos vagy, akkor a háj elnyomhatja üléskor a tüdő egyes részeit, és talán ettől lehet a légszomj.

Azt ugye te magad is tudod, hogy ha sikerülne lefogyni, a tünetek is megszünhetnének?

Egyébként az ember nem szokott 17 évesen meghalni úgy általában. Szerintem veled sincs semmi komoly baj, csak le kéne adnod ezt a felesleget.

2012. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat igen nem vagyok kepes lenyelni hogy meghiztam ... :/ amugy mar rajta vagyok hogy leadjam :(
2012. okt. 12. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!