Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30 éves vagyok. Egy éve...

30 éves vagyok. Egy éve szültem. Azóta nagyon erős mindig a menzsesz, mostanában erősen légszomjam és mellkasban szorító érzésem van. Összefügghet a vérzéssel, vagy valami más oka lehet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A légszomj és a mellkasban szorító érzés sok minden lehet, orvoshoz kéne fordulni... Lehet hogy csak egyszerű szorongás/kezdeti pánik, de lehet komolyabb, szóval orvos! Szerintem a menzesz nem függ össze ezzel, de ha az is aggaszt, akkor kérdezd meg a nőgyógyászodat.

A légszomj és a szorító érzés csak menzesz alatt van?

2011. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, most már másodszor figyelem meg, hogy mikor megjön akkor van az a tünet is.
2011. jún. 17. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:
A légszomj nálam attól volt, hogy keveset ittam és sűrűbb volt a vérem. Próbálj többet inni. 30 testtömeg kilogrammonként 1 liter a napi ajánlott.
2011. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!