Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mondják nagyon sokan a...

Miért mondják nagyon sokan a menstruációnak hogy betegség?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam hogy valaki betegségnek tudja be, pedig már 40 éves vagyok..
2012. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Azért, mert a hülye kis hímnemű 15 éves fejükön nem nőtt be csont.
2012. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De fínom vagy.....
2012. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Kedves első Válaszoló, pedig elég sokan szokták betegségnek hívni a menstruációt. De ezt még súlyosbítja az is, ha a már menstruáló lányok azzal ijesztgetik a még nem menstruáló lányokat, hogy az milyen szörnyű dolog. Oké, van akit megvisel, de nem mindenkit.
2012. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég sokan hívják annak, sőt anyukám is aki 50 éves. Egyébként én sem értem, mert ez természetes dolog, nem betegség. Például 15 évestől is hallottam, hogy betegségnek mondja...
2012. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is annyira felhúz. " Múlt héten betegedtem meg" stb.

A szabályos menstruáció az egészség jele. Ezt ajánlom minden ő figyelmébe, aki hisztizik miatta. Persze kellemetlen a görcs, de arra is van megoldás. Jusson az ilyenek eszébe, hogy hányan vannak, akik örömükben a földön fetrengenének, ha természetes úton minden hónapban megjönne nekik.

2012. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak olyan "mondás", mint pl. a terhesség.

Normális nő, arra sem gondolja azt hogy az teher és nem áldott-, vagy másállapot.

Ne vegyétek azt szó szerint!

2012. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ahh nekem is felhuzza az idegeimet!tudom hogy nehez meg minden de ez NEM betegseg.(31 vagyok)
2012. okt. 14. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!