Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy gond, ha nincs kint a...

Nagy gond, ha nincs kint a mellbimbóm? Csak néha, mikor felizgulok, de akkor sem mindig jön ki!

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
nem! söt van akinek befelé fordulo melbimboja van ami sosem jön ki és ezt korigálják ha szeretne babát és majd szoptatni
2009. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

és ezt hogy korrigálják?

a pasikat nem zavarja nagyon?:S

2009. aug. 6. 20:05
 3/12 anonim válasza:
78%

engem egyáltalán nem zavarna :)

17/F

2009. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ezért nem néznék más szemmel a nőre, ha meglátnám..
2009. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is befelé forduló mellbimbóm van, de a párommal 10 éve vagyunk együtt, még nem tette szóvá. :) Ha valakinek ez nem tetszik, akkor attól menekülj, mert mi lesz, ha megjelennek rajtad az első ráncok?
2009. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
58%
Akkor talan zavaro ha a ferfi jatszadozni szeretne vele a bimboiddal......csak akkor.
2009. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19.58-nek: nálunk olyankor sem zavaró. :)
2009. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Csak néha, mikor felizgulok"


legalább tudja a párod, hogy jól csinálja-e a dolgokat...


szerintem nézesd, meg egy orvossal, aztán megmondja, hogy kell-e korrigálni. csak ne plasztikai dokival, mert az tuti azt mondja, hogy lehetne ilyen+olyan is...(mégha semmi szükséged sincs rá orvosi szempontból).


de engem nem zavarna, nekem is vannak testi "hibáim"...


szóval, aki emiatt elutasítana, akkor az egyértelmű...(mármint, hogy mennyire nem szerelmes beléd, mégha 1hónapon át ezzel hitegetett)

2009. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, a befelé forduló mellbimbó nem testi hiba... Ilyen alapon a balra hajló pénisz is az.
2009. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

"Annak érdekében, hogy a baba hatékonyan tudjon szopni, a mellbimbót be kell vennie mélyen a szájürege hátsó részbe. Ha lapos vagy befelé forduló a mellbimbód, a babának nehézséget okozhat a helyes “ráharapás”. Ezért érdemes már a terhesség alatt meggyőződni arról, hogy a mellbimbó megfelelően kiemelhető, és a baba gond nélkül meg fogja tudni ragadni a szoptatások alkalmával."


[link]



"A lapos vagy befelé forduló mellbimbó a helyes mellretétel elsajátításában olykor nagyobb odafigyelést, gyakorlatot igényelhet, de a szoptatást nem gátolja. Sokszor a baba magától is "megoldja a problémát": ha kezdettől ügyesen, jó technikával szopik, saját maga kiemeli az addig befelé forduló bimbót. Ha nem boldogul elsőre egyedül, segíthetünk neki speciális segédeszközökkel, vagy mi magunk is megpróbálhatjuk kifordítani a mellbimbót."

[link]


A befelé forduló mellbimbó (behúzódó mellbimbó, befordult mellbimbó, beforduló mellbimbó) zavarhatja a pácienseket esztétikai -higiéniai okokból, könnyebben alakulhat ki benne felületes gyulladás, illetve gondot okozhat szoptatásnál.

[link]


na tessék olvas utána.

2009. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!