Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális első menzeszkor?

Ez normális első menzeszkor?

Figyelt kérdés
Szóval hétfőn jött meg elöször, aztán kedd,szerda, megvolt rendesen. Ma viszont nem jött semmi egész nap, és azt hittem elmúlt de este 9 körül megint elkezdtem vérezni. 14/L
2009. aug. 7. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, nem csak első menzeszkor, hanem utána is. Nekem három nap után mindig elmúlik egy napra, aztán az ötödiken megint jön egy kicsi.
2009. aug. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors és hasznos választ!
2009. aug. 7. 01:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Első menzeszkor én is így jártam,a baj csak az volt,hogy épp nyaraltunk.Úgy volt h reggel elmentem pisilni és láttam h megjött,szóltam anyunak adott egy tiszti betétet,mert csak az volt nála és lerohantunk a boltba venni eü. betétet:D de nem volt vészes a vérzésem úgyhogy egy tisztasági betéttel elnapoztam az időt a strandon:D persze gyakrabban cseréltem,de legalább nem kellett nacit felvenni.Késő délután már nem volt semmi,gondoltam elég egy tisztasági betét estére.Kimentünk sétálni a partra,beszélgetni én meg egyszer csak azt éreztem elindult belőlem valami.Na akkor anyuval rohantunk a szállodába,zuhany+bugyicsere-mosás+betét és mentünk vissza:D Közbe elkezdtem görcsölni mint az állat,mázlimra anyunál volt gyógyszer:)

"Szép" nyaralás volt:(

Szóval ne aggódj ez normális,lehet h a többi is ilyen lesz,nekem pl. éjszaka alig van 1-2csepp.:)

14/L

2009. aug. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

különben meg nekem is kevesebb éjszaka :)

2009. aug. 7. 11:29
 5/5 A kérdező kommentje:
ma alig volt barna és azt hittem elmúlik erre du. 4 fele elkezdtem nagyon erősen vérezni.
2009. aug. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!