Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves koromig nem voltam...

13 éves koromig nem voltam szeplös aztán kiszeplösödtem. Azt mondták majd el fog múlni kinövöm, most 19 vagyok mikor lesz újra tiszta és fehér az arcböröm? Ez már örökre így marad?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:

En pici koromtol, sokaig szeplos voltam, de a szules utan elmult, nem tudom hova lettek, de eltuntek,pedig nagyon jol allt, en szerettem oket :))

Van akinek eltunnek szules utan, van akinek utanna jonnek ki.

2009. aug. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig szeplős voltam egy picit,és nekem is nagyon tetszik. Ha hapsi lennék,biztos szeplős lányt keresnék-szeretnék.

Bár van egy kis bibi,mert most 30 évesen a szeplősség átment hyperpigmentációba. Ez magyarul májfolt. Tehát az arcomon kezd egybefüggő lenni a szeplő,ami rettenetesen gusztustalan és sajna nincs ellenszere. De!!! Lehet kapni a gyógyszertárakban hyperpigmentáció elleni 50-es fényvédő krémet ami jó "állítólag" a szeplők ellen is.

Sok sikert!

2009. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szeplős vagyok :) Engem nem zavar. De nekem a kezemen is van, az sokkal rosszabb(szerintem)
2009. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!