Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pozitív nitrit, Anti-streptoli...

Pozitív nitrit, Anti-streptolisin o tit.463, a kálium alacsonyabb. Mi vár rám?

Figyelt kérdés

kb 2 hete elég ramatyul érzem magam.A háziorvos elküldött laborba, pozitív lett a nitritem, a káliumom 3.4, Az Anti-streptolisin 463 ( a max érték 200), a vérsejt süllyedésem 4., Fehérvérsejtnél a neurphil, a lymphocyta és a monocíta is eltér egy kicsit, de az már régebb óta ilyen.

Szerintetek mitől van ez? olvastam h a nitrit pozitív azt jelenti h húgyuti fertőzésem van. Ebben a hónapban nem jött meg a mensim, és fehér folyásom van és olyan érzésem mintha egy kicsit bizseregne/ mintha megjönne. Ez is a baktériumoktól van? holnap viszem a leletet vissza a dokihoz, de már türelmetlen vagyok, szeretném már jobban érezni magam. Szerintetek milyen vizsgálat vár még rám? mitől vannak ezek az eredmények? van 4 rossz fogam, arról nem e lehet, nőgyógyászhoz érdemes elmenni, vagy elég ha a háziorvos kezeli a a baktériumos fertőzést valami gyógyszerrel?



2012. okt. 15. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom közben voltàl orvosnàl. Amúgy a kálium pl vesebetegségeknél alacsony, nem megfelelő táplàlkozàsnàl, stb. Az anti-s azt jelenti, ha ilyen magas, h streptococcus fertőzésed van/volt a közelmúltban. A 4-es süllyedés rendben van. Gondolom antibiotikumos kezelést kaptàl. A laborlelet.hu oldalon elméletileg fent van minden, mèg nem néztem. Jobbulàst!
2012. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!