Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik sóban van a legkevesebb...

Melyik sóban van a legkevesebb kálium? Ti melyiket használjátok? Próbáltátok már a tiszta sót? Illetve fluor mentes fogkrémet keresek (lehet gyerekfogkrém is).

Figyelt kérdés

Tud valaki segíteni, mert nem találok egyet sem, amibe ne lenne fluor?

Nem az okoskodókra vagyok kíváncsi, hanem a konkrét kérdésekre adott konkrét válaszra.


2012. aug. 11. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A spárban 12 féle só van abból 6-ban semmi adalék nincs! Rá van írva a zacskóra mit tartalmaz! Miért terjesztenek ilyet hogy minden sóban van kálisó? Hozzáértő tudja hogy a kálisó 4x annyiba kerül mint a nátronsó!

Élelmiszervegyész

2012. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a Spárban nem néztem, nincs a környékünkön. De így fogom keresni.
2012. aug. 11. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj a fluorral?
2012. aug. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Dr Chen Aloe Vera fogkrém. Dentomin natúr fogpor. Welwda termékek (ezek lényegesen drágábbak.) Sót pedig egy ideje a [link] -ról rendelünk. Ez 99,5 %-os NaCl. A patikában lehetett régebben kapni vény nélkül, mostanában már nem adnak ki. Túl sok ember jött rá, amire nem kellett volna...Egyébként tegnap már C vitamin port (aszkorbin savat) se akartak kiadni. Szerencsémre a kedves idősödő asszisztens hölgy még egy utolsó adagot adott ki.Amikor megkérdeztem, miért nem szolgálhatna ki, azt mondta, mert fennáll a túladagolás veszélye, ami vesekövet eredményezHET. Könyörgöm! A tablettásból is bevehetek amennyit akarok. Azt miért adják ki? Egy kis érdekesség, ha van időd: https://www.youtube.com/watch?v=m_2zppAzt28
2012. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!