Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet pcos, ha az LH/FSH...

Lehet pcos, ha az LH/FSH aránya kisebb, mint 2 vagy más anélkül kizárható a pcos?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát tudtommal ha PCO gyanús a beteg,akkor ultrahangra is el kell küldeni(többször),de nekem cukrot is néztek meg egyéb mást,mert ugye a PCO nemcsak a cisztákra utal,hanem anyagcsere rendellenességre is.
2009. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hormonjaim, cukrom jó, cisztáim nincsenek, mégis pcos-z mond a doki, csak azt nem tudom, mire alapoz. Ezért kérdeztem.
2009. aug. 11. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor nem tudom,sokat olvastam erről,amikor nálam is felmerült a gyanú,de nekem 1 mondat ragadt meg ezzel kapcsolatban,vhogy így volt: "A pcos-t nem lehet kizárni akkkor sem,ha nincsennek ciszták,mert a betegség alapvetően egy anyagcsere zavar" tehát mégsem a ciszták a mérvadók,de sztem elég ritka lehet a pcos ciszta nélkül,de azt sajnos nem tudom,hogy milyen adatokból vonható le a cukron,hormonon.Uh-n kívül.Szerintem kérdezz meg egy dokit emailben(írd le neki részletesen).
2009. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!