Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok. A jobb mellem...

17 éves vagyok. A jobb mellem jóval kisebb mint a bal. Melltartóba nem látszik, de anélkül eléggé észrevehető, sokszor el is keseredek miatta. Van esélyem arra, hogy nőni fog még és már nem lesz akkora az eltérés? Nagyon szégyenlem magam miatta.

Figyelt kérdés
Van barátom már több mint másfél éve, de melltartó nélkül csak ritkán látott mert egyszerűen szégyenlem magam miatta főleg, hogy nem is szép kerek a formája.:(
2011. aug. 24. 21:57
 1/10 anonim válasza:

Szerintem ha nőni fog, akkor azzal együtt a nagyobbik melled is, és hát akkor is lesz eltérés :( bocsi hogy ki kellett ábrándítsalak

De még ott van a mellimplantátum - a végső megoldás

2011. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül nyugi :) senkinek sem egyforma méretű a melle. Valakinek jobban meglátszik, valakinek meg nem.:) Ne szégyelld magad miatta
2011. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
még változhat igen, de valószínűbb hogy így kell magad elfogadnod. nagyon nagyon sokan küszködnek ezzel a gonddal, neked is meg kell birkoznod vele. tudom hogy nehéz, de muszáj. a barátodat nem fogja zavarni, csak örülni fog, hogy végre melltartó nélkül lát. bátorság!
2011. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bal kezes vagy?
2011. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kisebb a jobb.
2011. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is sokkal nagyobb a bal mellem, annyival hogy már kissé lóg is, a jobb viszont rendesen áll. Plusz mindkettőnek hülye formája van.

Plasztikáztatni nincs pénzem, a jobb melltartómba plusz tömést szoktam rakni.

A barátom viszont nem mondott rá semmit, neki kb. mindegy, van mellem és kész.

2011. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jobb kezes vagyok.


Köszönöm a válaszokat, sikerült azért megnyugtatni.:)

2011. aug. 24. 22:22
 8/10 anonim válasza:
Nem egyedi probléma. Én pl a nem egyformákra is simán rácuppanok.:) Nem kell aggódni.
2011. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem a férfiak ezt észre sem veszik, úgyhogy nyugi :) téged pedig ne zavarjon
2011. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Figyelj ha igazán szeret akkor el fogja fogadni :) Én fiú vagyok és hidd el jobb ha őszinte vagy Vele mint ha titkolod :) Mellesleg ha nem fogadja el akkor nem is szeret Téged igazán...
2013. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!