Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diszkomfort érzés a hüvelynél...

Diszkomfort érzés a hüvelynél mire utal?

Figyelt kérdés
Nem viszket, nem fáj, nem ég, nem folyik belőle semmi "trutyi", talán egy nagyon picit pirosabb és olyan érzés, mintha egy kicsit ki lenne dörzsölve, de nem érzem állandóan... felborult a hüvelyflóra? Vitagin C-t használjak? Tanácsokat várok! Köszi
2012. okt. 16. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb tanács, hogy menj orvoshoz.
2012. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsot, elmegyek orvoshoz, DE...

Az ember azért tesz fel kérdéseket itt a gyakorikerdesek.hu-n, hogy mielőtt pl. elmegy orvoshoz, olvasson olyan témában, ami esetleg őt érinti és másnak van/volt már tapasztalata abban, amire a kérdező kíváncsi a kérdésében. Tegyük fel: időpontom van az orvoshoz, de csak 2-3 nap múlva megyek hozzá, de addig is érdekel, hogy mi lehet a baj, ha egyáltalán baj van. Tudom, minden ember és minden tünet/betegség más, de informálódni nem tilos, sőt inkább hasznos. Azt is tudom, aki ide írogat, nem biztos, hogy orvos, vagy egészségügyben dolgozik, de szerintem ennek az oldalnak nem is ez a lényege... csupán tapasztalatot cserélnek emberek, tanácsokat adnak, stb. A kérdező értelmezi azokat, és önmagára van bízva, hogyan fog cselekedni a továbbiakban... hasznos volt-e az információ vagy sem, stb. Köszönöm.

2012. okt. 16. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is szokott ilyen lenni a ciklus egy bizonyos pontján, ilyenkor és laktobacis kúpot használok pár napig. Floragyn-t, az szerintem jó.

Ha viszont úgy ítéled meg hogy orvost igényel a dolog, akkor ne használd mert elfedheti a tüneteket.

2012. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!