Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás menstruáció...

Barna folyás menstruáció helyett? Miért?

Figyelt kérdés
Elég komoly hasi műtéten estem át 2 éve ekkor állapították meg, hogy a petefészkeim abnormálisan kicsik és a méhem is elhalt a egy bélszakasszal együtt de ahhoz nem nyúltak. 6.éve menstruálok de soha sem volt rendszeres volt mikor 5-6 hónapig nem volt semmi. Az utóbbi alkalommal erős barna folyásom volt (szagtalan) és két alkalommal vér (nagyon kevés) 9 napig tartott voltak napok mikor egyetlen tisztasági betét is elég volt. Ugyan úgy görcsöltem és émelyegtem ahogyan szoktam. Az is megfordult a fejemben, h talán terhes lehetek de egy nagyobb kutatás után rájöttem, hogy ez egyáltalán nem jelenti azt (Tartós párkapcsolatot élek nincs fertőzésem). Lábműtét előtt állok ezért nem fordulok orvoshoz nem szerezném ha halasztásra kerülne a műtét. 2 hétig nagyon erős antibiotikumot szedtem aminek komoly mellékhatásai vannak (skizofrénia, öngyilkos hajlamok) egy ismerősöm azt mondta talán az antibiotikumtól van ez. Aki választ vagy tanácsot tudna adni kérem írjon a kérdéshez (rossz ízű megjegyzéseket nem kérek)! Előre is köszönöm!
2012. okt. 17. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem is az antibiotikum okozhatja, bár a barna folyásnak több okai is lehet. (méhszájseb, fertőzések) Ezért érdemes orvoshoz fordulni vele, ilyen esetben jobb nem találgatni.

Szerintem ha a műtéted miatt még nem akarsz orvoshoz menni, akkor kérdezz online nőgyógyászt.

Nézz be ide, online tehetsz fel kérdést:

itt 17:00-22:00 között válaszolnak neked: [link]


Minden jót!

2012. okt. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!