Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sürgős! Felfázásra jó a...

Sürgős! Felfázásra jó a kamilla a fürdővízbe? (tea)

Figyelt kérdés
Vettem be antibiotikumot,c vitamint,alhasi görcseim vannak,nem csíp a vizelet,és hamarabb megjött a havim (7,-én,pedig 15-17 között szokott és sokkal jobban fájt,mint általában)

2012. okt. 17. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy hólyaghurutod van? Vizsgáltak vizeletet? Ha nem csíp pisiléskor, akkor mi alapján gondolod? Antibiotikumot ki írta fel? És mire? Menstruáció alatt egyébként tilos az ülőfürdő!
2012. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már elmúlt rég,5-6 napig szokott tartani,és az anyám orvos,csak tegnap nem volt az országba és beszélni se tudtam vele és olvastam,hogy ezek jók rá.
2012. okt. 18. 14:58
 3/4 A kérdező kommentje:
egyébként már megkaptam rá a választ privátban,szóval köszi,már nem kell a segítség.
2012. okt. 18. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
ja a privik előnyt élveznek.. tudhatnád, hogy felfázás nincs, csak bakteriális/gombás hólyagfertőzés. A kamilla csak a külső húgyutakra hat. A fürdő ártani nem fog, de az antibiotikum gyógyít meg.
2012. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!