Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mondja az orvosom, hogy...

Miért mondja az orvosom, hogy nem ad a cisztámra gyógyszert?

Figyelt kérdés

Nekem volt már régen cisztám 5 centis és akkor is gyógyszerrel próbálkoztak először és fel is szívódott! Mindenképpen meg akartak menteni a műtéttől.


Ez meg közölte,hogy majd mindenképpen meg kell műteni csak megvárja míg nagyobb lesz(most 3×3,6cm).

Lehet ennek valami külön oka,amit nem mondott el vagy tényleg ennyire hülye? Kértem,hogy adjon gyógyszert mégse.


Mélységesen fel vagyok háborodva.Azt mondta viszlát majd fél év múlva.Csak most elgondolkodtam,lehet,hogy tényleg már nincs más kiút?Fölösleges lenne másik dokihoz mennem?



2012. okt. 18. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy sok esetben felszívódik a következő menstruációval, vagy rásegítek gyógyszerrel..Engem műtöttek vele, de több, mint 5 centis volt. Nem tudom a tiéd milyen típusú, de szerintem el kéne nézned egy másik orvoshoz is véleményért.
2012. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj másik orvoshoz.

Ha csak 1 % esély van rá hogy műtét nélkül úszd meg már akkor megéri.

2012. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem szólónak!
2012. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Válts dokit!
2012. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam másiknál a fővárosig utaztam ezért,hogy majd a fejlett technika meg előrehaladott tudás...aha persze még Én voltam hülyének nézve,hogy ezt nem lehet gyógyszeresen kezelni.Megint.Marha jó...
2013. febr. 5. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!