Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nöi orvosom diane 35-öt irt...

Nöi orvosom diane 35-öt irt fel, kivalltottam, de elolvastam amiket irnak rola, es nem akarom szedni. Visszavaltsak a patikaba? Beviszem a gyogyszert visszaadjak a penzt?

Figyelt kérdés
pcos ra irta fel,felek a mellekhatasoktol,mert ez nagyon eros gyogyszer,es nekem egyenlore nem hullik a hajam,es nem pattis a böröm sem,es nem vagyok tulsulyos sem.ugyhogy megse szednem,elemegyek mas gyogyszert iratni,ha lehet.

2012. okt. 18. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
"Visszavaltsak ", "egyenlore ". Helyesírásból szuper... Egyrészt nem váltják vissza. Visszaváltást akkor csinálnak, ha rosszul adtak ki valamit és ezt igazolni is tudod blokkal. Másrészt az orvos szakértelmében bíznod kellene, ő ért hozzá te pedig nem. Attól, hogy felsorolnak 600 mellékhatást az nem jelenti azt, hogy az mind elő fog jönni. Ez a gyógyszergyár védekezése.
2012. okt. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A diane 35 az egyik legmegfelelőbb, amit kaphatsz. Nagyon kicsi a valószínűsége, hogy bàrmilyen mellékhatàsa lesz. Èn 10 éve hasznàlom, semmi bajom.
2012. okt. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes lenne megpróbálnod szedni mégis a gyógyszert, én is szedtem és kicsit kevesebb lett a szőr rajtam, és a bőrömnek is jót tett. Miért pont ezt írták fel, ha semmi ilyen problémád nincs? Én is évek óta szedek fogamzásgátló tabikat, némelyikkel volt bajom, de a diane35 az jó volt. Érdekes, nekem csak fél évig javasolták a szedését.
2012. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Az orvos feladata a gyógyítás, mivel az ő tudása alkalmas a gyógyszerelés megítéléséhez. Helyesírásodból ítélve nem lehetsz magasan iskolázott (ami nem gond), ezért az első mondatom hatványozottan érvényes. A PCOS egy komoly betegség, kezelés nélkül komoly következményei lehetnek. Ha nem bízol az orvosodban, akkor kikérheted endokrinológus véleményét is. Azt viszont tudni kell, hogy a mellékhatások feltüntetése azt jelenti, ha 10 millió nőnél akár csak egynél volt ilyen tünet, akkor le kell írni a tájékoztatóra, hogy a perektől védje magát a gyógyszercég. A mellékhatások kisebb kockázatot jelentenek, mint a betegség maga.
2012. okt. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez így szép és jó hogy az orvos ezért van hogy MEGGYÓGYÍTSON.! DE azt elmagyarázná nekem valaki hogy a fogamzásgátló hogy gyógyít??? Attól hogy rendszeres lesz a ciklusod a probléma gyökere még nem múlik el.. és ha abbahagyod ugyanúgy ott lesz... Ha szeretnél gyereket valaha akkor ez a legrosszabb út amin elindulhatsz..
2012. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utsó, gondolom nem végeztél orvosit... a diane nem csak fogamzásgátló, hanem gyógyszere is a PCOS-nak. Bizonyos esetekben a hormon tartalmú gyógyszer kezeli a hormonrendszer betegségét. Nem baj, ha véleményed van, de legyen akkor alapja is. (orvosi)
2012. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, ez nem egy nagyon erős gyógyszer, igaz, hogy fogamzásgátlóként is használják, de messze nem erős.
2012. okt. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Főleg h nem fogamzásgátló... Csak mellékhatása az.
2013. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!