Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzás gátló tablettára...

Fogamzás gátló tablettára lehet inni (nem alkohol), vagy azzal bevenni?

Figyelt kérdés
Nekem ez hülyeségnek hangzik,de ismerősömtől azt hallottam,hogyha a tabletta bevétele után iszok,rosszabbul szívódik fel a tabletta...
2012. okt. 19. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha annyi vizet iszol, amennyivel letudod nyelni, attól még ugyanúgy hatni fog.
2012. okt. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes butaságot mondott az ismerősöd!
2012. okt. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én semmit nem tudok lenyelni folyadék nélkül, igy azt is ugy szedtem, amugy szerintnem a legtöbben folyadékkal veszik be és mégis felszívódik. Nem is értem ezt hogy gondoltál, a hatóanyagok akkor is ott vannak ha iszol rá ha nem? Mindenképp felszivódik. Nem lehet hogy okos tanácsadóid azzal keverik össze hogy alkoholt nem ajánlatos sokat inni mellette, de azt is csak azért mert ha hánysz az alkoholtól és még nem szívodott fel teljesen akkor kijön az is és nem nyujt olyan védettséget. Szerintem ezzel keverték össze.
2012. okt. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyha a tabletta bevétele után iszok,rosszabbul szívódik fel a tabletta...--- Ha alkohollal nyeled le lehet benne valami. Én a fogamzásgátló bevétele után kb 1-2 órával nem ittam alkoholt, utána igen, nem igazán befolyásolja a gyógyszert. De alkohollal én nem venném be, nem is ajánlatos semmilyen gyógyszert alkohollal bevenni.
2012. okt. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem alkoholra gondolt,vizet mondott, szerintem arra gondolt, hogy felhígítja a víz a tablettát. És azóta nem merek rá inni,csak 1 óra múlva.
2012. okt. 19. 08:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Sima folyadékot lehet inni. Én amennyit iszom, akkor rég teherbe kellett volna esnem...
2012. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. okt. 19. 08:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért írják rá a tájékoztatóra, hogy kevés vízzel vedd be, hogy esetlegesen ne hányd ki.
2012. okt. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!