Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a mellemmel? (a...

Mi lehet a mellemmel? (a többit alatta)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok..és nemrég észre vettem, hogy a mellem körül ilyen pirosasrózsaszín.. hát érnek nem mondanám (de pl ha valaki meghízik akkor is lehet olyan) anyukám szerint az miatt van mert anno melltartóba aludtam és elszorította.de ez nem akar elmúlni.. mi lehet ez?

2012. okt. 19. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem stria. Azzal nem tudsz semmit csinálni, mert eltűnni nem fog, csak halványodni, viszont ez semmit nem vesz el a szépségedből! :)
2012. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ez mitől van?:(((( nagyon gáz lesz ha pl pár év múlva lesz bartom és.. meglátja..:( fuu
2012. okt. 19. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez a serdülőkori hormon változásoktól van, vagy attól, hogy nő a melled. Mivel én is fiú vagyok, elhiheted, hogy ez semmit nem vesz el a szépségedből! Normális fiú ezt így gondolja! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor te nem olyan férfi vagy mint a többi...más ha egy apró anyajegyet lát, elszalad...

Egyébként lehet attól, hogy sokat hordtál melltartót,ugyanis a melledben az izmok nem tudják magukat tartani (csak a melltartó tartja), és így megereszkedik, és megjelennek a csíkok (striák). szerintem ha hazamész a melltartód nyugodtan leveheted, és max egy szűk pólót veszel fel.

Nekem is volt ilyenem, nagy súlyfogyástól is előfordulhat hogy megjelennek. Nekem is volt, de egy pár kilót sikerült visszaszednem, így már nem látszik.

2012. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!