Me lehet a mellemmel?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok ugy kb 10 évesen kezdette el nőni a mellem de még olyan pici.....! de nem olyan ki csucsos lapos:) inkább tökre feszes meg kerek inkább de sztem kicsit távol vannak egymástól! vajon nőnek még? mert szinte semmit sem nőlt ez idő alatt van egy osztálytársam akinek kicsit később kezdett el nőni egy pár hónapik látványos volt mennyit nől nahát nekem is ilyen volt annak idelyén..... de most meg valahogy minta megállt volna a növésben amugy anyámnak ha ez számít valamit sztem tök nagyok :) ugye nőni fog még? mert nem tudom mit csinálok ha ekkora marad! (képet sajnos nem tudtam fölrakni valamit szarakodott a gép!)
2012. okt. 5. 18:54
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs elirtam a kérdést igy akart volna kinézni: mi lehet a melemmel?
2012. okt. 5. 18:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Még csak 12 éves vagy, évekig fogsz még fejlődni. Előre ne kezdj el aggódni, mert nincs alapja és csak fölöslegesen idegesíted magad.

Eltérő az emberek növekedési ideje és gyorsasága is, így a veled egykorúak sem egészen pontos összehasonlítási alapok (+ ki tudja hogy valamilyen módszerrel nem-e növelik optikailag).

De semmi baj nincs vele, ez most normális.


A képet meg gondold meg, mert elég sokan láthatják a neten, úgyhogy ha akarsz valakinek, akkor inkább privát üzenetben tedd. Sokan azzal rontják el, hogy a gépről akarnak linkelni, de előtte egy megosztóra kell betallózni, majd az ott kapott linket beileszteni az oldalra (kepfeltoltes.hu például).

2012. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az jó, ha kis feszes kerek!

Biztos nőni fog még, úgyhogy ezzel ne foglalkozz többet, mert rendben leszel!

Most inkább tanulj... vagyis pihenj, hisz hétvége van!

2012. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nőni fog még ne aggódj.

Képet ne csinálj, mert sok pedofil van ezen az oldalon és ráadásul neked ez még tilos.

2012. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fog az még nőni, de még ha nem is, ne aggódj, mert majd később lesznek olyan fiúk akik nem a melleddel fognak foglalkozni. De 110%, hogy még fogsz fejlődni. Általában a lányok 16 éves korukban fejlődnek a legtöbbet, abban a korban lesznek még a csúnyákból is bombázóak :)
2012. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ohh köszi már nem aggódok... amugy nem magamról gondoltam képet feltenni hanem valakit hasonlítás képpen!! amugy köszi a válaszokat!! ;)
2012. okt. 6. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!