Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Be merjem vállalni délutánra...

Be merjem vállalni délutánra a tampont? Tegnap és ma is használtam. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval fél 5-re megyünk templomba(esküvőre) utána pedig a fő téren lesz néptánc és az templomból oda megyünk.A mini tampon tegnap és ma is kb. 4-4,5órát bír ki,mivel most szokok át a tampira ezért eü. betétet a bugyimba.A templomba eltudok menni wc-re,és ha kell cserélek.De utána nem lesz lehetőségem wc-re menni,csak ha hazaértünk.De nem tudom h mikor érünk haza.Leghamarabb kb. 8-fél 9 körül.Ha ilyen programok vannak és meg van nekem mindig azon parázok h nem ázik-e át a betét.

Be merjem vállalni a tampont?Egyébként nem érzem h kell cserélni csak ha elmegyek wc-re és meghúzóm a zsinórt érzem h kijön-e vagy nem.Ezért sem tudom mi legyen:S

Ti mit tennétek a helyembe?

Előre is köszi a válaszokat!

14/L


2009. aug. 8. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán bevállalhatod, ha betétet is teszel a bugyidba akkor végképp nem fogsz átázni.
2009. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe normál tampont raknék fel, az tovább bírja! +betét
2009. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

tudom,hogy átázni nem tudnék,de ha teljesen megtelik a tampon és én nem tudok elmenni wc-re akkor csak szivárog mellette a betétre?Szóval hogy nem fog kicsúszni a tampon?:S

köszi a választ^^

2009. aug. 8. 11:05
 4/11 A kérdező kommentje:
de félek,hogy a normál nem menne fel:S Egyelőre ha lehetne inkább minit használnék:S
2009. aug. 8. 11:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A normál is felmenne.Nincs akkora különbség.A tamponok elnevezése nem a méretre utal, hanem a nedvszívó képességükre.Én szűzen 16 évesen szupert használtam, mert annyira véreztem.

Másrészt ott egy gyerek fog kijönni, úgyhogy nincs mit aggódni.:)

2009. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaja amúgy a normál szerintem is jobb lenne. Figyi, múltkor kénytelen voltam normál tamponnal aludni, jó, mondjuk az 1. napon, amikor még annyira nem volt erős a vérzés, de előtte még szexeltem is és azért az lehet, hogy valamit erősít rajta és nem áztam át, nem csúszott ki.
2009. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
vállald. :) tegnaphoz képest már tuti gyengébb a vérzés..:) ha ugy gondolod, egy normált v light flowt probálj ki. + ami nagyon fontos. ( a "kezdőséged" miatt:D) tegyél be ey betétet is. (kisebb is jo).. igy ha a tampon már "nem bírja" akk a betét akcióba lép:D:DD és a tampon ha át is ázik max pár cseppet:) igy biztosra tuccc menni ;)
2009. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetekben tampont és betétet is használok. Ha átázik a tampon ott a betét. A tampon nem csúszik ki semmiféleképpen!!!!!!!!!!!! Mire a betét is megtelik az nagyon sok idő, addig eltudsz menni WC-re:)))
2009. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódsz, akkor tegyél be betétet is. A tampon, miután megtelt, átengedi a többi vért, kicsúszni nem fog. Ez amúgy rá is van írva a tájékoztatójára, érdemes figyelmesen elolvasni.
2009. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Nos,akkor lesz egy mini tampon+egy rendes betét amit eddig használtam.Meg azért az esküvő után elmegyek wc-re ellenőrzöm magam inkább:D

De akkor megnyugodtam,mert attól tartottam,hogy ha megtelik kicsúszik:( De akkor így tuti nem lesz baj:)


Még egyszer köszönöm mindenkinek,nagyon sokat segítettetek:D meg tudtatok győzni^^

2009. aug. 8. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!