Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késleltettem a menstruációm...

Késleltettem a menstruációm c-vitaminnal. Miután abba hagytam azt hittem ugy lesz mint előtte h rá 2 napra megjön de nem, nem tudom mitől lehet ez. A székletem is véres szokott lenni de nem tudom mitől? és miért nem ott meg a menstruációm se?!

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a probléma..
2012. okt. 20. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne játszani a ciklusoddal.
2012. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a székleted véres akkor igen rohadt sürgősen el kéne menni orvoshoz, mert az nagyon nem normális!!!
2012. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is el kellene menned a háziorvosodhoz, mert a véres széklet rohadt nagy gond!
2012. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát ez ijesztően hangzik.. de köszönöm a tanácsokat mihamarabb elmegyek
2012. okt. 20. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
....a székleted menstruációkopr szokott véres lenni? mert akkor egyszerűen szarás után, mikor törlöd, akkor a vért is törlöd, ami a hüvelyedből jött...am keress fel egy nőgyógyászt.
2012. okt. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószinűleg a széklet vérességét nem a ciklusaid okozzák.

Ez gastroenteorlógiai probléma. Azonnal keress fel orvost

2012. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagy adagban szedtél C vitamint a menstruációd késleltetésére, akkor felmarta az emésztőrendszered. Sürgősen menj el orvoshoz!
2012. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég sok c vitamin kell ahhoz, hogy bezavarjon a ciklusodba, mennyit szedtél? Nem aranyered van?
2012. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

amikor úgy éreztem megfogok betegedni óránként szedtem be 2-3at ..

Az nekem is megfordult a fejembe talán aranyér .. De akkor miért nem jött meg a menstruáciom?!

2012. okt. 25. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!