Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » December 23án késleltettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

December 23án késleltettem a menstruációm, azaz úgy szedtem be a Yadine tablettámat, hogy abban a hónapban ne jöjjön meg, így a menstruációm január 8-án kezdődött. Tudom még egyszer most késleltetni a menstruációm egy héttel?

Figyelt kérdés
Sűrgős válaszra van szükségem, mert ha ma nem veszem be, akkor meg fog jönni csütörtökön.
2009. febr. 3. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egészséges ez a csúsztatgatás...Nem úgy kéne csúsztatni, hogy kihagyod a szünetet és szeded a köv. levelet????? Mert akkor 1 hónapot csúsztatod, nem 1 hetet.
2009. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de..azt hiszem igazad lehet...
2009. febr. 3. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a legjobb amit teszel, de igen lehet. Annak idején én is csináltam ezt versenyek idején, volt hogy 3 hónapig is:(
2009. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szerintem akkor ráhagyom és rendesen szedem tovább ..végülis csak kényelmesebb lett volna, de akkor nem erőltetem, majd ha nagyobb szükségem lesz rá, kihasználom

köszönöm:)

2009. febr. 3. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!