Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe barna folyás ciklus...

Enyhe barna folyás ciklus közepén?

Figyelt kérdés

ez a 2. alkalom hogy ciklus közepén látom hoyg barnás színű váladék van a bugyimon.

soha nem maradt ki még menzeszem, fogamzásgétlót nem szedek. Nincs kellemetlen tüneteim, illetve semmilyen feszülés nem érzek alul.

22 éves vagyok és nem tudom hogy ez most mit jelent. Az internetet böngészve olvasom hogy lehet fogigátló miatt, méhnyakrák tünete,hormonális gubanc vagy peteérés velejáró kísérője. Én csak arra gyanakodnék hogy peteérésem van, méhnyakrák vizsgálaton most voltam februárban és negatív.

Más is tapasztal hasonlót? egyébként elmúlik és utána 2 hét múlva kb normálisan meg szokott jönni , ez most már mindig így lesz??


2012. okt. 21. 15:17
 1/2 A kérdező kommentje:
hozzáteszem hogy terhes biztos nem lehetek.
2012. okt. 21. 15:18
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés, ne pánikolj.
2012. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!