Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok az első szem...

0023b kérdése:

Tapasztalatok az első szem fogamzásgátló bevételekor? Van aki azt írja, rögtön elmúlt a menstruációja, van aki egész hónapban vérzett! Írnátok tapasztalatokat!?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott semmit. A menszesz első napján kellett bevenni. Rendesen megvolt 4 napig aztán 28 naponta megjött.
2012. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a havi 5. napján kellett bevennem. Másnap elég rosszul volt, émelyegtem és hányingerem is volt. Bár nekem sajnos pont úgy jött ki, hogy antibiotikummal együtt kezdtem el szedni, lehet ez is számított. Normálisan megjött utána, nem véreztem 1 hónapon keresztül és nem is múlt el
2012. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én tegnap este vettem be az elsőt Marvelon tablettát. Nem érzek semmit, bár az nem igazán tetszene, hogy egy hónpig meglenne folyamatosan....
2012. okt. 22. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Ha ilyen tényleg előfordul az nagyon ritka. Én még sose hallottam hogy valaki ez miatt egy hónapig vérezzen!

2012. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát bizony én egész hónapban vérzek :( Illetve barna folyásom van, ami azért nem ugyanaz... Írtam is ki róla egy kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__35490..


Azóta sem maradt abba. A héten meglátogatom az orvosomat.

2012. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
ott jön ki a kakid most :SS
2012. nov. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát...elkeserítő... amióta szedem, azóta vérzek
2012. nov. 4. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!