Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valamiféle fertőzés?

Valamiféle fertőzés?

Figyelt kérdés

Pár napja éreztem, hogy néha viszketek. Tegnap este már kissé csípett ha pisiltem. Ma délutánra már fehér,túrószerű váladékot is láttam és a menstruációhoz hasonló vérzésem is van. Anyától elég elutasító választ kaptam, egyedül nem merek elmenni dokihoz. Elmúlhat magától, vagy ki kéne próbálnom valamit? Egyáltalán mi lehet ez?

Köszi előre is a válaszokat!


14/L



2012. okt. 21. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez mindenképp orvos. a váladék az gombára utal, de a vérzést nem tudom hova tenni, hacsak nem menstruáció.


nincs idősebb lánytestvéred, nagynénid akármi nőnemű családtag, aki elkísérne? vagy barátnő?

2012. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
menj el a háziorvosodhoz első körben, utána gyereknőgyógyászatra
2012. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Menstruáció nem lehet, 2 hete volt az utolsó. Egyszer már volt hasonló, 2-3 nap alatt elmúlt. Viszont nem tudom hova tenni a dolgot. Honnan szereztem én gombát... Sajnos nincs, bár külsősebb embernek nem is szívesen beszélnék a dologról (ezalatt barátnőket értek.) Ha várok még 1-2 napot lehet komolyabb következménye? Hátha elmúlik, vagy összeszedem a bátorságom.
2012. okt. 21. 22:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Viszont valahol olvastam hogy ilyesmit stressz is kiválthat. És mostanában észre is vettem magamon hasonló tüneteket, éjjelente gyakran 120-as pulzussal ébredek, nyugalmi állapotban is sokszor csak úgy felugrik a vérnyomásom. Kissé feszültnek is érzem magam. Lehet hogy badarságokat beszélek, de tényleg nem tudom hova tenni a dolgot. :D
2012. okt. 21. 22:43
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor pláne ideje felkeresni a dokidat...nem mellesleg gombás fertőzést simán elkaphatsz a wc-n vagy a fürdőkádban is, akár anyukádtól is, még akkor is, ha ő tünetmentes
2012. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen. Utóbbival már rég el akartam menni, de nem tudtam időt szorítani. De azt hiszem most már muszáj lesz. És köszi a válaszokat. (:
2012. okt. 21. 22:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értem Anyukádat. Mindenképpen orvoshoz kell menned, mert ha nem kezelik, rosszabb is lehet.
2012. okt. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha a folyás srgás-zöldes, viskető csípés és még büdi is, akkor fertőzésről van szó.

Meg lehet próbálni Canesten combival kezelni, de ha nem múlik el néhány nap alatt, akkor irány az orvos.


Gyerek, vagy tini nőgyógyászatra menjetek és női orvoshoz, bár ott remélhetőleg azt találtok, mert azért nem olyan ciki vetkőzni és beterpeszteni elötte, mint egy férfi elött.

2012. okt. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A viszketés és a folyás mára elmúlt, már csak vérezgetek. Azt mondanám megjött,de egy hónapban kétszer?
2012. okt. 22. 10:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat a korodban még bőven.
2012. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!