Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyviszketés, mitől lehet?

Hüvelyviszketés, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hüvelyviszketésem van, de semmi kellemetlen szag, folyás,hüvelyszárazság vagy szín nincs. Partneremtől nem kaphattam el semmit, nyilvános wc-kre nem ülök, uszodába sem nagyon járok.Nincs ötletem hol szedhettem össze, vagy hogy egyáltalán fertőzésről van- szó. Viszont pár napja felfáztam és azóta van a viszketés is, lehet összefüggés? Valakinek valami hasonló? Nagyon nehezen veszem rá magam a nőgyógyászatra. :/

2012. okt. 16. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:

90%, hogy gomba.

Menj el orvoshoz. Bárhol elkaphattad.

2012. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akárhol olvastam a gombáról, ott folyásról, égő fájdalomról és pirosas hüvelybemenetről írnak. nekem a fent említettek közül egyik sincs, nem hinném, hogy gomba
2012. okt. 16. 00:37
 3/10 anonim válasza:
Lehet, hogy a hüvelyflóráddal van baj... szerintem orvossal nézesd meg.
2012. okt. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

keress egy női orvost, elötte azért kevésbbé ciki a vetkőzés és a terpesztés is.

Azonkívűl nyilván empatikusabb is, már csak azért is mert időnként ő is jár nőgyógyászhoz és tudja milyen érzés az, nem mint a férfi, aki legfeljebb elképzelni tudja.

2012. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. okt. 16. 19:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan!

Nem csak az számít, hogy ki mit tud elképzelni... a férfi orvosok többsége (nem mind) megértő a nőkkel szemben és jót akar nekik - míg a női orvosok többsége konkurrenciát lát bennük, ezért aztán egy kicsit még meggyötri őket. Úgy kell annak a nőnek: miért lett beteg?


Szóval ha női orvoshoz mész, akkor csak olyanhoz, akit jónak tartanak.

2012. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Betegseget nem lehet osszeszedni nyilvanos helyen gombat meg foleg nem!!A gomba mindig a sajat huvely ph felborulasa miatt van pl betegseg megfazas utan alatt antibiotikum kezeles utan alatt.

Ha nagyon viszolyogsz a nodokitol lehet egy kicsit otthon kezelni. Csinalj egy langyos ecetes vizet es azzal mosd magad alul ill fogyassz sok citromos teat az segit egy kicsit Van meg tejsavas kup hygenia huvelykup az is segit egy kicsit a tuneteket kezelni. A legjobb ha megis elmesz dokihoz o ad kupot es hamar elmulik tole.

2012. okt. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

6.

"a női orvosok többsége konkurrenciát lát bennük, ezért aztán egy kicsit még meggyötri őket."


te jó Isten! NORMÁLIS vagy??????

2012. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

81%-os

te neked teljesen elment az eszed?

Hogy mondhatsz ilyet?:


" női orvosok többsége konkurrenciát lát bennük, ezért aztán egy kicsit még meggyötri őket".


Hogy jött az eszedbe egyáltalán ez a képtelenség?

2012. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Talán egy női nőgyógyászhoz kellene menned és akkor könnyebben rá tudod venni magad. Legalábbis első alkalommal.

A levetkőzés és kitárulkozás is kevésbbé ciki, mint egy idegen férfi elött, azonkívűl a tudása sem lehet kisseb, hiszen ő nem csak könyvből tanulta a női testet, hanem hát ő maga is az!

2012. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!