Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a bűzös váladék?

Mi lehet ez a bűzös váladék?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve szinte állandóan valami bűzös váladék folyik a hüvelyemből, de valami eszméletlenül érezhető, így kedvem sincs a szexhez a párommal, mert nem akarom elvenni az ő kedvét sem ezzel.. Ritkán van, hogy elmúlik menstruációkor pl. nincs ilyen szaga meg utána sem egy kis ideig, szinte mindig csak akkor ha páromnál vagyok huzamosabb ideig és miután lefekszünk.. mostmár lassan elmegyek vele orvoshoz, de mi lehet ez?
2012. okt. 21. 23:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%

Ezek voltak a normális válaszok?:


"komolyan egy éve szenvedsz, és nem voltál képes orvoshoz menni? :O"

"ne itt kérdezgess ismeretlen laikusoktól, lépjél felnőtt ember módjára! "

"Szívesen lennék a barátod, szép dolgokat tudnék összeszedni tőled."

"Jókor jut eszedbe, hogy orvoshoz kéne menned. Eddig miért nem mentél?"


Na azért NEE....

2012. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

Jaj 11-es ne vinnyogj már, nem érted az iróniát?

Vagy szerinted normális és nem szánalmas, hogy 1 év után SE jut eszébe magától az, hogy elmenjen orvoshoz, helyette meg itt kérdez? Azt ne mondd már, hogy értelmes nőnek tartod az ilyet.

2012. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Vagy fertőzés vagy felborult a hüvelyflóra.

Amúgy nem kell leszólni - nekem is volt ilyen bajom és az orvos vett mintát majd mikor visszamentem közölte, hogy nincs semmi bajom. (5 évig szenvedtem vele).

2012. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg nekünk kéne itt távgyógyítással megoldani, ünnepnapok kellős közepén a kérdezőt, mert egy év után most jutott eszébe, hogy orvoshoz kéne mennie?

Aki leszólja az meglepődött vagy ironikus válaszokat, az talán nőgyógyász, vagy irgalmasnővér?

Nem érti, hogy a kérdező ijesztően buta? Hogy úgyis hiába beszélünk neki, ha eddig nem zavarta, hogy bűzlik, meg hogy a párja esetleg undorodik tőle, akkor most mit akar itt megoldani egy nap alatt?

2012. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na azért álljon meg a menet, ne én legyek már ijesztően buta, mert nektek nehéz a felfogásotok és én k.rvára nem erre voltam kíváncsi hanem, hogy volt-e már valakinek ilyen és, de képzeld zavart csak mily meglepő, hogy nem akartam még egy embernek széttárni a lábaimat, hogy na tessék apukám, szagold. És ha szövegértésetek lenne akkor rájöttetek volna, hogy 1,5 hetet van ez a szag kb. éJa, és nem tudom feltűnt-e, hogy a kérdés erősen arra irányul, hogy én kaptam el a barátomtól vagy, ha nem is tőle akkor náluk, erre lettem volna kíváncsi, hogy ilyen lehet-e, és ha igen akkor vele menjek-e, stb. ti agyoniskolázott szájbarágós vadbarmok. Tisztelet a kivételnek, neki(k) meg köszönöm.
2012. okt. 22. 22:52
 16/18 anonim ***** válasza:
47%
Mi köszönjük a kedves történetet.
2012. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj Kérdező, hogy ezek a válaszolók buldózer módjára próbáljál legyalázni azokat, akik segítséget várnak.

És ilyenkor semmi sem számít nekik.

Ne törődj velük, próbáld elfelejteni és nem reagálni rájuk.

2012. okt. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed! :)
2012. okt. 24. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!