Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis kinövések vannak a nemisze...

Kis kinövések vannak a nemiszervemen, mellé társul túrós állagú folyás is. Mi lehet a gond? Hogyan oldódhatna meg?

Figyelt kérdés
Gomba jellegű a dolog, de a kis kinövések nem tudom mire utalhatnak. Szemérem ajkaimon, csiklómon, és már a hüvely bemenetnél is elterjedtek. Nőgyógyászhoz egyenlőre nem szeretnék menni. Akinek volt már ilyen kinövése, vagy tud vmit, az írjon. Köszi.

#folyás #túró #váladék #kinövések nemiszerven
2012. okt. 11. 10:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Leírásod alapján szemölcs, nem? akkor HPV... orvos!!!
2012. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szeretnél vagy nem szeretnél muszáj ezzel nőgyógyászhoz menni! Más sem szeret odajárni, de ha baj van, akkor nincs más választásod!
2012. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

Ez nagyon szemölcsnek tűnik, lehet hogy borotválod?

Keress egy női orvost, aki elött azért nem annyira ciki vetkőzni és terpeszteni, mint egy férfi elött.

2012. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Leírás alapján ez bizony condyloma (hpv). Keress rá a google-ben a képeknél. A kis kinövésekből idővel olyan undorító valami lesz, ha nem mész el időben vele orvoshoz.

Plusz a meddőséget is kockáztatod.


Első körben ecseteléssel gyógyítják.

Ha a szemölcsök makacsnak bizonyulnak, vagy nagyon sok van belőlük, akkor lézeres vaporizációval távolítják el.


A túrós folyás arra utalhat, hogy valószínűleg már a hüvelyedben belül is vannak szemölcsök.

A folyáshoz hamarosan erős alhasi fájdalom is fog csatlakozni.


Irány az orvos!

Legyőzhető, gyógyítható betegség, de otthon házi pratikákkal NEM kezelhető, mindenképpen orvos kell hozzá!


Ne halogasd, mert csak rosszabb lesz!


(átéltem)

2012. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Értem, hogy nem szeretnél nőgyógyászhoz menni, én is nagyon utálok, de ezt nem lehet elkerülni.

Keress egy női orvost, elötte tényleg könnyebben vetkőzik az ember lánya és a beterpesztés is elviselhetőbb.

Kőnnyebb is megbeszélni vele az intimebb dolgokat, mert mégiscsak neki is ugyanolyan érzés lehet, amikor ő megy orvoshoz. Az is előfordulhat, hogy már volt neki is olyan problémája, mint neked.

Mennyi idős vagy?

2012. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szemölcsre gondolok...
2012. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Aki(k) átélte('k) leírnák a teljes folyamatát? Köszi.

2012. okt. 12. 21:39
 8/21 anonim ***** válasza:

Attól függ...

-hogy milyen sok szemölcs van

-hol helyezkednek el -> belül is vannak-e

-hogy reagálnak az ecsetelésre


és orvosfüggő is a dolog.


Van olyan orvos, aki kiadja az ecsetelőt és a páciens magát kezeli (szerintem felelőtlenség).

A másik esetben minden esetben orvos ecsetel. Szintén (szemölcs-)mennyiségfüggő, hogy milyen gyakorisággal. Van, hogy 2-3 naponta, van, hogy ritkábban.


A kezelés hossza lehet pár alkalomtól hónapokig, akár félévig is tartó.


Ha nem működik az ecsetelés, akkor jön a kisműtét (és itt is bejön az orvosfüggő dolog -> van olyan, aki egyből műtétre küldi a beteget - utólag azt mondom, jobb lett volna).


Bódításban történik, a műtét alatt nem érződik semmi... utána pedig egyénfüggő. Beszéltem olyannal, akinek egyáltalán nem fájt semmi, és gyorsan gyógyult... nekem nem.


(Ha van, akkor) a partnert is kezelni kell.

Ez a betegség hasonló a herpeszhez... olyan értelemben, hogy legyengült immunrendszer esetén ismét előjöhet.


Ne halogasd az orvost!

Még a végén az is kiderülhet, hogy nem ez a bajod.

2012. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%

én azt hiszem, inkább azok az orvosok nem adják oda a paciensnek, akik nagyon hajtanak a pénzre...

nem beszélek olyan betegről, akiről feltételezhető, hogy megissza köptetőként ecsetelés helyett...

2012. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ó, igen. Az SZTK-ban is nagyon hajthatnak a pénzre.


Ez egy rohadt erős maró folyadék.

Ha a hüvelyben is van szemölcs, akkor azt te magadnak csak vaktában kenheted és ha az ép nyálkahártyára kerül a szemölcs helyett, akkor ott is sebes leszel, ahol nem kéne.

Ezzel szemben az orvos látja hova csöpögtet a folyadékból.


DE biztos neked van igazad...

2012. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!