Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hany orankent csereljem a...

Hany orankent csereljem a tamponomat? Most probalom elosszor!

Figyelt kérdés
Mostjott meg a menzeszem negyedszerre! az elozonel mar probaltam tampont fel helyezni de nagyon fajt! azt irtak hogy ekosszor probaljak meg benyulni szerintem ez nagyon undei de meg csinaltam! Most fel helyeztem egyet! Nem volt itthon mini ugy hogy normal meretut! Siman fel ment! Szerintem a helyen van! Vagy is ott kell lenni mert tovabb meg az ujjam sem megy! Meg szuz vagyok! Mikor fel rajtam az elo 2 percben fajo erzes volt az al hasamban! Ez normalis? MAR EL MULT! A biztonsag kedveert raktam be egy betetet is! Tudom most az lesz h meg varnom kelett volna vele de kerlek segitsetek! \A helyes irasi hibakert bocsi!

2012. okt. 22. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Miért lenne undi az, hogy felnyúlsz magadnak?

Ebben semmi kivetnivalót nem látok.

A tampont 4-5 óránként ajánlott cserélni.

Legközelebb próbáld ki az o.b. Silk Touch-os verzióját, az könnyebben felmegy, mint a sima.

2012. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
es ha fent van! Eleg eros szerintem meg tellik de ha meg sem tellik meg 4 ora alatt? azt irjak h faj ha nem tellik meg es ugy huzom ki! Ha nem tellik meg mit tegyek?
2012. okt. 22. 10:38
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem inkább maradj a betétnél.
2012. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

1.

te nyúltál már fel a saját fenekdbe, tövig?

próbáld meg, ha undinak találod akkor többet ne csináld.

2012. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
A 10:53-as vagyok. Senki nem mondta, hogy a fenekébe nyúljon a Kérdező, hanem a hüvelyébe. A 2 nem ugyanaz.
2012. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szerintem is abetetnel fogok maradni de ezt mar fel taktam 1 oraja! Normalt mert nem volt itthol mini! Mar mindegy! De ha meg nem telt meg akkor szur es nem jon ki! Persze meg varok mert anormal nem fog meg tellni 1 ora alatt! bar eleg eros a verzesem! De ha nem telik meg 3 4 ora alatt akkor nem baj ha tovabb bent van?
2012. okt. 22. 11:03
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Megint a 10:53-as vagyok. Az a lényeg, hogy 8 óránál tovább ne maradjon bent. De inkább csak akkor használj tampont, ha nagyon muszáj. :)
2012. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
63%
Ha lazán meghúzod azt a kis zsinórt, és könnyen kicsúszik, akkor ideje kicserélni. Ellenkező esetben még maradhat bent, de 8 óránál tovább semmiképp se hagyd benn:).
2012. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokak! A fenekmben pedig nem nyulkaltam nem is fogok! Es igen a 2 nem ugyan az! El mentem wc re persze jo alaposam neg modtam a kezemet es egy kicsit fel nyultam! A tampon nem ot volt ahova raktam de is volt le csuszva nem is kenyelmetlen hanem mikor be nyultam bal oldalra el volt ferdulve! Persze nem keresztbe de arra volt! Ahogyan hozza nyultam ereztem h meg nincs te kicsit feljebb toltam amennyire tudtam! 2 oraja van bent! Van betetem is! Ha meg tellik kicsuszik magatok vay ha el megyek wc re akkor kifog csuszni? ha kicsuszik nem baj mert bent a betet csak h tudjam?
2012. okt. 22. 12:01
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Megint a 10:53-as vagyok. Ha megtelik, guggolj le, és nyomj, mintha kakilnál. Ha magától nem jön ki, akkor a kezeddel segíthetsz kivenni.
2012. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!