Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hany orankent csereljem a...

Hany orankent csereljem a tamponomat? Most probalom elosszor!

Figyelt kérdés
Mostjott meg a menzeszem negyedszerre! az elozonel mar probaltam tampont fel helyezni de nagyon fajt! azt irtak hogy ekosszor probaljak meg benyulni szerintem ez nagyon undei de meg csinaltam! Most fel helyeztem egyet! Nem volt itthon mini ugy hogy normal meretut! Siman fel ment! Szerintem a helyen van! Vagy is ott kell lenni mert tovabb meg az ujjam sem megy! Meg szuz vagyok! Mikor fel rajtam az elo 2 percben fajo erzes volt az al hasamban! Ez normalis? MAR EL MULT! A biztonsag kedveert raktam be egy betetet is! Tudom most az lesz h meg varnom kelett volna vele de kerlek segitsetek! \A helyes irasi hibakert bocsi!

2012. okt. 22. 09:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! 3 orat birta a normal! szerintetek ez normalis? 10kor betettem es 1 re meg telt! Nem kellett nyomnom! El mentem vc re es mar jott sziinte magatol! :) attol felek ha nem hasznalok tampont egy betet hamar meg teli es nincsen itton csak 10 db! Altalaban 6 7 napig tart! anyaval nem tudok vetetni eppen angliaban van egy hetre! a mama elott meg ciki! En meg nem akarok venni! Szerintetek ez nagyon eros verzes?
2012. okt. 22. 13:06
 12/12 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodtan szólj a Mamádnak, hiszen valamikor ő is menstruált.
2012. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!