Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Seni lady jo a betet helyett?...

Seni lady jo a betet helyett? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Tudom h a seni lady mire valo de ha eszakara be rakok egyet akkor fel szivja a havi verzest is? nagyon eros a menzeszem es ha ejjelit rakok be is meg tellik! Tampont nem mernek estere be rakni! Kerlek valaszoljatok! Helyes irasi hibaker bocsi

2012. okt. 22. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? a betét biztosan jó,csak neked erős hozzá a vérzésed. inkább azt kéne kezeltetni.

am én be impulsive-ot és naturellát használok. azok is jók,de nekem is most erős vérzésem van. szóval énis inkább a vérmennyiséget próbálom csökkenteni. rákereshetsz.

remélem segítettem! 14L

2012. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mara Acoma ***** válasza:
Nekem nem jó. Ugyanis a Seni az pisihez van kitalálva, ami ugye hígabb és gyorsabban kell elvezetni a betét belsejébe mert nagy mennyiség. Az eü betétnek nagyobb lyukacskái vannak a folyadék elvezetésére és a sürübb állagú, nyálkás vért is eltünteti, a Seni viszont nem.
2012. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mara Acoma ***** válasza:
100%

Ja és még hozzá fűzném, a kicsi lánykám 12 éves, neki is nagyon sok a vér éjjel, sajnos azzal nem tudsz mit kezdeni. Van az always-nek olyan betétje, ami direkt hosszított és dupla cuccot felszív.


Ilyen: [link]


Ez a tuti, bevált!

2012. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Ki probaltam napkozben de csak itthon persze ha hasznalom is csak ejjelre! :) napkozben nem csak most ki probaltam! Es fel szivta rendesen! Es mig lefekudtem aludni is jol fel szivta! Ejjelre ez jo lesz nekem! :) A mamatol neha eggyet eggyet el veszek! :) De amugy koszonom! Meg nyugtato mikor ezeket olvasom! :)
2012. okt. 22. 21:06
 5/6 A kérdező kommentje:
elso! !4 vagyok! Kozelebb vagyok inkabb mar a 15 hoz ugy monadnam! :) nekem sima ilyen zseles van! Mostanra mar enyhult hala istennek! :) De koszonom a segitseget! Es a tovabbi tanacsokat is el fogadom, Es varom! :) Puszi
2012. okt. 22. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
zselés? az milyen? :o nekem normálisan vér folyik,pacni,barna folyás ilyesmi. nemértem,hogy kell elképzelni?
2012. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!