Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vélitek? Tarthatok...

Hogy vélitek? Tarthatok valami rossztól? Lehet, hogy cisztám van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Három hete már késik a menstruációm,nagyon félek emiatt apró görcsöket éreztem a hasam alján,először kb két hétig nagyon nagy görcseim voltak.Minden nap legalább 4-szer 5-ször begörcsöltem,de csak ilyen pár másodpercekre,de elg bénító volt.Mostanábban a derekamnál szokott néha napján belenyilalni,és már nem naponta csak alkalom adtán görcsölök be a hasamnál,29-edikén megyek nőgyógyászhoz,terhes biztos nem vagyok mert semmi jelét nem mutatja szóval azt kizárnám,de nagyon nagyon félek...szerintetek tarthatok attól,hogy valami komoly bajom van??


2012. okt. 23. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mész orvoshoz? Hány éves vagy? Nem csak ciszta lehet, hanem lehet egy méhen kívüli terhességed is , ami indokolná a vérzés elmaradást is. Úgy hogy holnap indulj a nőgyógyászhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ebbe bele lehet halni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ciszta nem fáj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem valószínű, hogy komoly bajod lenne, egy nő az nem egy gép, hogy mindig halál pontosan jöjjön meg. Az is belefér, hogy kimarad nagy ritkán.
2012. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"terhes biztos nem vagyok mert semmi jelét nem mutatja"

Az, hogy nincs más tüneted, nem zárja ki a terhességet!!!!!

csinálj tesztet! A dokinak is az lesz az első kérdése, hogy csináltál-e...

2012. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves 1. válaszoló,


olvasd el mégegyszer, menni fog orvoshoz 29.én!

2012. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a méhen kívüli terhességet is kimutatja a teszt?De gondolom ha az lenne akkor éreznék sokkal nagyobb fájdalmakat vagy nem?:(
2012. okt. 23. 14:01
 7/10 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és 12 éves korom óta megvan a menstruációm,gyógyszert már nem szedek egy éve.Mindíg rendszeresen jön meg,izgulós fajta vagyok de ez sem befolyásolta sohasem a menstruációm.Én felfázásra is gondoltam már de kóros folyásom pedig nincs,az is teljesen rendben van
2012. okt. 23. 14:08
 8/10 A kérdező kommentje:
és éppen most olvasom kedves 1.hozzáíró,hogy igenis van vérzés a méhen kívüli terhesség esetében!
2012. okt. 23. 14:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy van, vagy nincs. Csinálj már egy istenverte tesztet.
2012. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Myoma is lehet. Tesztet meg csinálj mindenképpen. 29-e még messze van nagyon, ha esetleg mégis méhen kívüli.
2012. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!